Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen helyzetb...

Mit lehet tenni ilyen helyzetben? NAGYON FONTOS (lennt)

Figyelt kérdés
Egy közösségi portálon kommentáltam egy cikket, és ez nem tetszett pár egyénnek, ezért feltettek engem és a hozászolásomat egy weboldara, ami elég szélsőséges dolgokat vall. És ha ez még nem elég, akkor leszedték a közösségi portálon lévő adatlapomrol, a fényképemet, ill. az adataim, ami 2 e-mail cimem, ill. a telefonszámomat tartalmazza, és ezekkel az adatokkal regisztáltak egy szex-partner kereső oldara, ahol napi 20-30 hivást és űzenetet kapok az e-mailromra. Tettem volna ennek érdekében hogy ne férjenek hozzá az adataimhoz, de sajnos ezt az egészet már csak elég későn tudtam meg, igy azelőtt nem is gondoltam hogy baj lehet. :S Jelenleg már tőrőltem magam mindenféle kőzősségi portálrol, az e-mailomat szintén, de a telefon számomat nem tudom lecserélni jelenleg.Biztos vagyok benne hogy van vmi lehetőség hogy leszedessem magam, irtam szinte már tőbb 100 e-mailt az oldalaknak, de nem válaszolnak, és más elérhetőség nincsen megadva! HA VALAKI TUD NEKEM TANÁCSOT ADNI HOGY MI TÉVŐ LEGYEK EBBEN AZ ÜGYBEN AZT NAGYON MEGKÖSSZÉM! Segitsetek légyszives...
2010. dec. 23. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocs a csúnya szavakért de nem a napisz@r-ra raktak fel?

Mert ha ott van fent a képed ill. elérhatőséged akkor sajnos nem tudsz mit tenni! Rendpőrség nem foglalkozik ezzel ha pedig emailokat küldesz azokat is kirakják...

2010. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem a napisz@szon, hanem az egyik társ weboldaljukon, a kuruc.com vagy iesmi. és tényleg nem foglalkozik ezzel a rendőrség sem??? :S
2010. dec. 23. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Ouch...kuruc.info?

Oda cig@nyokat raknak fel...

Nem foglalkozik ezzel a rendőrség!

2010. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tehetek a szárzasomrol, én azt hiszem egy kulturált ember vagyok, nem sértegettem senkit, nem vagyok vadállat, azt sem tudom mért tettek fel! De ez egész engem kiborit, lehet hogy nem kéne ezzel foglalkoznom, de nekem a becsületemet sértik ezzel , és nem akarom magam sztereotípiák alapján beskatulyázni! :S tényleg semmi lehetőség nincsen? .. :S
2010. dec. 23. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát megpróbálhatod feljelenteni őket,de mint mondtam nem érdekli ez a rendőrséget! Amúgy fiú vagy lány vagy?

És ha ilyen "pózolós" a képed akkor ne csodálkozz!

2010. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok és azthiszem félre érhetettűk egymást, nem a napisz@ros "pozolos" témárol van szo, hanem egy cikkben megjelent kommentem miatt robbant ki ez...
2010. dec. 23. 11:59
 7/8 anonim ***** válasza:
adsz linket?
2010. dec. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ne b'szd már meg hogy ezen kibuksz!! közben másnak a társa haldoklik (most olvastam itt az oldalon), te meg ilyenekkel szarakodsz??? azta, de cserélnék veled, bár csak ennyi gondom volna, kisfiam:)
2012. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!