Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Mit lehet egy...

Mit tennétek? Mit lehet egy ilyen helyzetben tenni?

Figyelt kérdés

Voltam a Kontrakszt kiálításon és ott hallottam egy igaz történetet. Kíváncsi vagyok, hogy ti mit tetettek volna.


Volt egyszer egy ember, akinek egy fiavolt, akit mindennél jobban szeretett. A ember hídmester volt. A kisfiú nagyon szerette nézni a vonatokat. És a rajta ülő embereket. Voltak önzőek, magányosak, sértők, függők és hűtlenek. Egyszer egy szörnyű hiba történt. A kisfiú beesett azok közé a kerekek közé, amik a híd mozgatásáért felelősek. A vonat jött, a híd meg fent volt. A hídmesternek élete legborzasztóbb döntését kellett meghoznia nagyon gyorsan. Vagy a fiát menti meg, de akkor a vonaton mindenki meghal. Vagy leengedi a hídat, hogy a vonat áttudjon menni, de akkor a fia meghal. Könnyek égtek a szemében, mikor meghozta a szörnyű döntést...A vonaton senki sem törődött azzal, hogy minek köszönhetik életüket. De egy drogos nő kinézett az ablakon. Látta a hídmestert amit sírva a karjai közt tartja a gyerekét, aki már nem él. A drogos belenézett a hídmester szemébe és mindent megértett. Pár év múlva a nő és a hídmester találkoztak. A nő gyönyörű volt. Minden káros szokásáról sikerült leszoknia...és egy fiú gyereket tartott a kezében. A hídmester mikor látta ezt, könnyekben tört ki...De öröm könnyek voltak.


2010. dec. 8. 18:19
 1/1 Saten ‫҉ ***** válasza:
Szerintem jól döntött... tegyük fel nem engedi le a hidat. Akkor meg a vonat megy neki és dönti le a felhúzott hidat akkor a kölök ugyan úgy meghalt volna. Persze ha én ott lettem volna akkor pofánrúgtam volna a vonatot és kimentem a gyereket... de ugye ez a történet nem rólam szól :D
2010. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!