Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történhetett velem?

Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés
Aludtam és félálomba voltam, fel akartam ébredni, de elkezdett zsibbadni a lábam és a kezem, és elkezdett zúgni a fejem rettenetesen, alig hallottam valamit. Ki akartam nyitni a szemem, de nem tudtam csak egy kicsit az egyiket és szürkén láttam mindent. Aztán egyszercsak amikor a fejem nem zúgott, kinyitottam a szemem és jól voltam ......... Mi volt ez ? :S Nagyon félek lefeküdni ezek után aludni!!! :(
2009. jún. 20. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A fejzugás és a láb zsibbaadás kivételével ilyen velem is volt.

Azt mondták hogy azért nem tudtam kinyitni a szemem mert a testem hamarabb felébredt mint az 'agyam'.Most ez így hülyén hangzik...

2009. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hangzik hülyén, én is voltam már így. Nyugi, ez sok emberrel megtörténik!
2009. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 1x és elég szar érzés ^^
2009. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szorongás teszi
2009. jún. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, többször is sajnos. Alvás közben az agy lebénítja a testet, hogy ne tudjunk kárt tenni magunkban, ezt olvastam erről. Néha viszont előbb "felébredünk", minthogy a testünk mozogni tudna! Én ilyenkor arra szoktam koncentrálni, hogy megmozdítsam a kisujjam, és ha ez elindult, akkor már egy pillanat alatt felébredek rendesen. De elég ijesztő, az tény. Főleg, ha van még valaki a szobában, és ordítani akarok, hogy hahó,nem tudok megmozdulni, de még a szememet sem tudom kinyitni, nemhogy kiabálni!
2009. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én imádom ezt az érzést:D Fekszek, vagy reggel felébredek, még kicsit tévézek meg ijenek és egyszer csak felpattanok:D elkezdek tőle, szédülni, nem látok, alig bírok állnixD pár másodpercig tart de nagyon nagy:D amúgy gondolom a vérnyomástól van vagy valami ilyesmi...
2009. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem jonéhányszor megtőrténik ,de csak az

hogy nem tudok megmozdulni,nem tudom a szemem kinyitni.

Egyszer volt velem valaki a szobába és akor mondtam neki

hogy figyeljen mert nem tudok megmozdulni.Féltem kicsit.

Ekkor koncentráltam erősen és végre jol voltam.

2009. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!