Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történhetett ma velem?

Mi történhetett ma velem?

Figyelt kérdés

Már teljesen kétségbe vagyok esve....

Ma nem dolgoztam,itthon maradtam,hogy a fiamat elindítsam táborba,meg hogy a lányom ne legyen egyedül..

De ma semmi sem sikerül!Minden leesik,kiborul,odaégetem,nekimegyek..itt is ha választ írok,nagyon oda kell figyeljek,nehogy elírjam a szavakat!

Már teljesen belefáradtam a mai napba...Sokkal rosszabb volt mintha elmentem volna dolgozni..Semmit nem intéztem amit elterveztem,semmi nem úgy alakult ahogy gondoltam....

Az idő is trutyi....!

Köszi a válaszokat :)


2009. jún. 22. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott olyan napom lenni, amikor semmi nem jön össze. Msn-en szinte minden szót elírok, nem tudok koncentrálni. Szerintem nálad az okozhatja, hogy szellemileg kimerült vagy. Próbálj délután pihenni legalább egy órát, kacsolj ki egy kicsit, az segít!
2009. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak fáradt voltál :) És ideges, ez az idő is rátett egy lapáttal.
2009. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te napod! De az enyém se! Fáj a fejem, valószínű a front miatt pedig vasalni szerettem volna. Tarts ma egy könnyedebb napot és pihenőzz. Szállj ki a mókuskerékből. Holnap is ráérsz visszaülni!
2009. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe.

Ilyenek vannak. Nem kell ezt feltétlenül rossznak felfogni. Ha legközelebb is lenne ilyen, készíts egy teát, és lazíts! Nézz tv-t azt nem lehet elszúrni. Nyugi. Velem is vannak ilyenek néha

2009. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem te csak unatkozol itt
2012. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!