Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akinek a...

Van köztetek olyan, akinek a legjobb barátja az ellenkező nemhez tartozik?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy néz ki egy ilyen barátság. Mit szoktatok együtt csinálni? Mindent elmondtok egymásnak? Volt már, hogy veszekedtetek? Hogy békültetek ki?

Kort és nemet is írjatok légyszi:) Köszi!


2012. ápr. 20. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
hogy érted, hogy az ellenkező nemhez? az a normális, nem? ...:DDD
2012. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam egy "rövid" mondatba foglalni, hogy "Van köztetek olyan lány, akinek fiú a legjobb barátja és olyan fiú, akinek lány?"
2012. ápr. 20. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok fiú barátom van, ők mind az ellenkező nemhez vonzódnak (lányokhoz).
2012. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
-.- látom ügyesen értelmeztétek a kérdést. Fiú-lány barátságra gondolt a kérdező.
2012. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én.
2012. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
23 éves vagyok, a legjobb barátom 28 éves és fiú.Egy héten kb egyszer találkozunk, mivel ennyi fér bele az időnkbe.Neki is van párja és nekem is.Persze a barátság arról szól, hogy van valaki akivel mindent megoszthatsz és megbízhatsz benne és ez nemtől független.:)A veszekedés meg minden emberi kapcsolatban előfordul, ha a felek nem egy véleményen vannak.Semmi különös nincs a fiú-lány barátságban.A békülés is ugyan úgy megy, az egyik fél enged :)
2012. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ az utolsó válaszolónak :)
2012. ápr. 24. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:
14/f vagyok és a(z egyik) legjobb barátom lány.
2012. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!