Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Én már nem bírom tovább!?

SOS! Én már nem bírom tovább!?

Figyelt kérdés

Általános 7. osztályába járok. Múlt évben ment el a legjobb barátnőm és nagyon egyedül vagyok. Az osztályom nem foglalkozik velem, mert ők úgy gondolják, hogy stréber vagyok. Én próbálok velük beszélgetni, de nem nagyon érdeklem őket. Amikor az ofőm mondta nekik, hogy most kicsit jobban figyeljenek oda rám, azt mondták, hogy ők hívnak beszélgetni, meg sétálni, vásárolni, stb...ezekből egy szó sem igaz.

Van egy lány,aki rendszeresen bánt (szóval és fizikailag is) pl ellök, meg beszól és amikor megkérdeztem tőle, hogy miért, akkor azt mondta, hogy mert "jó buli". De ez csak az egyik része.

A másik az ,hogy nagyon stresszes vagyok, mert szörnyen rettegek a földrajz (igazgató helyettes) és az angol (nővérem volt ofője, félév óta tanít, mert az előző tanár súlyos beteg) tanártól és az óráikon. Remegek, ütemesen összerándul a gyomrom, izzadok, elfehéredek, kimegy a vér a végtagjaimból és ráz a hideg. A földrajz tanár úgy feletet, (inkább írok 3 dogát, minthogy egyszer feleljek) hogy egy órán minimum 7 ember felel és (pl éghajlatból) ha egyet hibázol 1-es (mellékesen 13 éghajlatot kell tudni. ebben benne van a nyár és a tél jellemzése, a vízjárás, a csapadék eloszlása, természetes növénytakaró, növények és állatok). Nagyon szigorú, de csak órákon.

Az angol tanár (mint már föntebb említettem) a nővérem volt ofője. Jól megtanítja az angolt, de rettegek az óráin és az a heppje, hogy beszéljünk folyamatosan (persze angolul). Tudom, hogy ez az én érdekem, de nem szeretek beszélni idegen nyelven. Volt vele egy összezördülésem, mert órán nem válaszoltam neki, mert nem tudtam mit és ezért leszúrt, de úgy, hogy a többiek előtt is és óra után is és a vége az lett, hogy ő sértődött meg. Most 4 db 3-asom van angolból, de nincs beleírva a tájékoztatómba, hogy mire kaptam. Amikor kiselőadást csinálok, akkor mindig van valami kifogása és ezért rossz jegyet kapok. Azért szerintem nem lehet annyira rossz a munkám, ugyanis itthon csinálom meg anyukámmal, aki szintén angol tanár (felső szintűje van).

És még pár dolog! Volt egy másik barátnőm (hárman szétválaszthatatlanok voltunk), aki rám se bagózik.Inkább foglalkozik a plázacicákkal, mint hogy együtt csinálnánk valamit. És a tetejébe a riválisommal cseverészik a szemem láttára.

+1: A barátnőmmel (aki elment) alig beszélek, mert Ő az "ultrajófej" új osztálytársaival van és amikor mégis tudunk beszélni, akkor is csak róluk meg, hogy milyen jófejek és hogy milyen viccesek, meg bla, bla, bla...

Tudom, hogy fontosak neki,de úgy érzem, hogy nem minden róluk kéne, hogy szóljon.

Ennyi

13/L


2012. máj. 3. 15:11
 1/2 anonim válasza:

bocsika, de rohadt sokat írtál, és nem olvastam végig, mert a felénél meguntam...nehülyéskedjmár! Kezdj valamit magaddal! Tanuljál, vedd az akadályokat...Ennél azért nehezebb életek is vannak. Másfél év múlva röhögsz rajta...5 év múlva meg nem is fogsz rá emlékezni

Jah, és egy tanács: vegyél magadnak egy cuki, szép kis füzetet és kezdj el naplót írni! Hidd el, segít

2012. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ. a napló bevált
2012. júl. 24. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!