Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy furcsa történet válasz...

Egy furcsa történet válasz nélkül, van akinek van tippje?

Figyelt kérdés
Már régen történt.Még rácsos ágyban aludtam és arra ébredtem,hogy egy nagyon öreg asszony fekete ruhában és fejkendőben bejött az ablakon és vasvillával dobált mint a szalmát.Kristály tisztán láttam de anyám csak annyit látott,hogy magasra emelkedem.Fizikailag képtelen lettem volna magam olyan magasra dobálni.Anyám nem is értette a dolgot,de engem a mai napig foglalkoztat.Ötödik x után vagyok már,de választ még nem kaptam.Viszont az életemben történtek nagyon furi dolgok.Jó is rossz is.Néha úgy érzem valami átok van rajtam.Szerintetek mi a magyarázat erre?Minden választ köszönettel fogadok,de aki azt mondja,komplett hülye vagyok,azt nem jól viselném.Inkább ne is írjon!

2012. máj. 5. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak valami álom volt, amit igazinak éltél meg. Fölösleges lenne vele foglalkoznod.
2012. máj. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondhatnám,hogy csak egy valóságosnak tűnő álom volt,de semmi nem magyarázza,hogy anyám viszont látta és emlékezik is az esetre.Ő csak a hánykolodásom látta és alig tudott lenyomni.Viszont nem értette,hogyan lehetséges,hogy a kiságy magasságába emelkedtem fekvő helyzetemben.Ez fizikai képtelenség.
2012. máj. 6. 07:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor az ember menekül vagy fél, hihetetlen dolgokra képes.
2017. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!