Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen mangákat ajánlanátok?...

Milyen mangákat ajánlanátok? (angolul vagy magyarul)

Figyelt kérdés

Nagyobb terjedelmű (legalább 30 fejezetes) mangákat keresek shoujo műfajban (a lehet csak újabbakat).

Ezeket olvastam már:

Hana to akuma

Black bird

Kamisama hajimemashita

Nurarihyon no mago

Kaichou wa maid-sama

Ouran high school host club

Beelzebub

Vampire knight

Jungetsu + kareshi

Baroujo no kiss


Ja és tudok angolul, szóval ez nem hátrány.



2012. máj. 11. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Hosszú shoujo manga? Shounen-ai kategória is belefér?


Ezek elég hosszúak:

Shugo Chara

Lovely Complex

Akuma na Eros - Virgin Crisis


most valahogy több shoujo manga nem ugrik be... én főleg a rövideket részesítem előnyben, a neverendingekkel szemben :D

2012. máj. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Főleg shoujo vagy shounen mangákat olvasok, a shounen ai-t nem szeretem. Ezen kívül rövid történeteket, one shot-okat én is szoktam nézegetni - nem is keveset, de most inkább egy hosszabbat szeretnék. Nemrég fejeztem be a Hana to akuma-t és azóta mangalázban égek: a hétvége alatt már kiolvastam a 82 fejezetes Love monster-t, annak ellenére, hogy nem tetszett sem a rajzolása, sem a főszereplő lány jelleme.

A felsorolásból kifelejtettem:

Inu x boku ss

D. Gray man

Ao no exorcist

Code: breaker

2012. máj. 13. 15:35
 3/6 anonim válasza:
58%
A Nana nagyon jó,még nincs befejezve,de már nincs sok hátra. Magyarul csk a 12.kötet jött ki de angolul és japánul már több,mint 50.
2012. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ikeyamada Go művei nagyon jók :D


Uwasa no Midori-kun!! magyar fejezetek már a végénél tartanak, úgy ahogy az angol is, azért nincs magyar mert nincs angol XD de kb 5-10 fejezet van vissza, ilyen sportos-romantikus

Suki-desu Suzuki-kun!! szintén Ikeyamada mű, most is fut magyarból kevés van, kb 10 fejezet, angolból úgy tudom több is van.

Moe Kare!! megint Ikeyamada tarol, az egyik kedvencem tőle, mindegyiknek köze van a sporthoz, hiszen Ikeyamada :D

Van még egy a Get Love!! még nem olvastam, mert hiányos a magyar fordítás, ha jól tudom ez az első nagy műve a mangakának

Dengeki Daisy nagyon jó, magyar elég döcögősen megy, de az angolból több van (asszem)

Másik nagy kedvencem a Five, a magyar itt is hiányos...

Habár nem japán (koreai) nekem nagyon tetszik A Vízisten menyasszonya magyarul kiadták asszem 10-13 kötete van meg magyarul

Suki-tte Ii na yo! most is fut, nagyon tetszik a rajzolása és a története is, 2008-ban adták ki

Amit még olvastam a Bokura ga Ita, az is tetszett.

Amit most kezdtem el olvasni a Beauty Pop, már a felénél tartok :D

A Special A-t elkezdtem olvasni, de nem volt időm rá így később már csak az animét néztem belőle, de nagyon tetszett.


Ha eszembe jut még valami, akkor leírom ^^

2012. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Love Celeb

Hana Yori Dango

Kaikan Phrase

Fruits Basket



[link]


[link]

2012. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Uwasa no Midori-kun!! - Ezt már olvastam, legalábbis a magyar részeket biztosan (a végére nem emlékszem).

Moe Kare!! - Ez jónak tűnik, köszi :) bár nem nagyon szeretem Ikeyamada rajzstílusát, de ez legutóbb sem zavart és amúgy is jó humora van.

Dengeki Daisy - Ezt is olvastam már, iszonyat jó - hülye vagyok hogy kifelejtettem a listából, pedig top10-es

Five - tetszik :D köszi!

Suki-tte Ii na yo! - ismerem, animeaddicts-on rendszeresen olvasom, de az angol részeket még nem néztem.

Bokura ga Ita, Special A - ezeket animében láttam, de annyira nem voltak jók hogy mangában is olvassam.

Köszi szépen, megy a zöld kéz mindenkinek!

2012. máj. 14. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!