Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van élet a halál után?

Van élet a halál után?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 10:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon is van
2012. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 g20 válasza:
egyes vallasok szerint,nem elet van a halal utan,hanem reinkarnacio.ez meg mindig valoszinub minthogy az a sok millionyi halot valahol elne.
2012. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
93%
Bizony hogy van! Albert Einstein 1955. április 18-án halt meg New Jersey-ben, és én még ma is élek 2012-ben!
2012. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
15%
élet a halál után NINCS! A vallás sz*rába esett az, aki másként gondolkodik.
2012. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
Azt nem tudom hogy van-e de mivel mi is energiából vagyunk és ha meg halunk akkor az energia tovább él!
2012. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
62%

A fizika testünk az meghal, de a lelkünk tovább létezik, és megmarad az én tudatunk is.Isten akki vigyáz ránk az egy inteligens energia ugy képzeld el öt mint a kvantum elméletett.Mindenhol ott van létezik.Azonkivül még vannak az égi segitök akkik szintén velünk vannak.

Most jöhet a kérdés akkor miért van anyi rosz körülötünk,stb.Mert a cslekedeteinkért felelnünk kell olyanokért is amit a multbol hoztunk magunkal.Vagy éppen azért ,hogy tanulj mert ha gondolkodsz mi miért is van lehet ,hogy változol ezért job ember leszel még akkor is ha szegény vagy.Mert a szerettet és az önzetlen szeretettet kell megtanulni minden embernek,ahoz hogy tovább juson.De ezt az utat neked kell bejárnod én hiába irok ide akkár mit is.A bizonyoságom az ,hogy van más is mert láttom öket velem született adotság.

2012. máj. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
Van! Sajátos értelemben, de csak annak, akinek az ivarsejtje megfogant és tovább élt a gyermekének alakjában. Végleg és örökre az hal meg, akinek nincs utódja. Ezt nem ártana néhány szinglinek vagy melegnek elmagyarázni!
2012. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Elsa válasza:

Nagyon sok ember bizonyíthatja, hogy van. Én is...

Aki pedig nem biztos benne, annak egyszerűen el kell hinnie mint tényt.

Ahogy elhiszed, hogy a szeretet mindent legyőz vagy a túl sok kávé ártalmas, ezt is elfogadhatod. Van, aki ehhez ért. Te meg máshoz.

:)

[link]

2012. máj. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
19%
Épp annyira nincs élet a halál után amennyire nincs egy "felsőbb hatalom" amiben hisztek. Nem fogok olyasmiben hinni amit nem a saját szememmel látok. Istent is csak az emberek találták ki arra amit nem tudnak megmagyarázni, csak egy fogalom.
2012. máj. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
57%

Húúú...de sok okos válasz van itt! :D :D

Hát én másban hiszek. Nyilván milliószor újra születünk,különben nem sok értelmét látnám,h van aki csecsemő korában hal meg,míg más 100 évesen. Hol itt az igazság? :)Ahogy a természet, az évszakok, az éjszakák és a nappalok,stb. minden körforgásban van. Akkor nem természetes ,h az emberi élettel is ez történik? Szerintem elég valószínű. :) A lelkünk örökké él,csak más és más 'ruhában' ! :) Sokszor születünk meg,h mindenfajta életben részünk lehessen a megtapasztalás végett. Ez által fejlődünk és valószínűleg ez a cél. :) Ajánlok egy filmet annak akit érdekel az ilyesmi! :) (igaz vagy nem? Mindenesetre könnyebb úgy élni,h ezt gondoljuk igaznak!) :) [link] További szép napot mindenkinek! :)

2012. máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!