Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van élet a halál után?

Van élet a halál után?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 10:42
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Itt a bizonyíték: Jézus meghalt, és feltámadt!
2012. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Van.A Biblia mindent leír.Az ember szellem,lélek test.Ha nem lenne szellemed aakor egyenlő lennél az állatokkal.De Isten saját képére teremtette az embert.A lelked,vagyis az akaratod,érzelmeid,szaglás stb,ugyanúgy műkszik,mivel az lélekben működik.A halál után a szellemed elhagyja a tested.Ezt ugy képzeld el...pl van a kezed az a szellemed,és van a kesztyű,az a tested.Mikor kihúzod a kezed a kesztyűből,akkor eltvozik a szellemed..Ez így működik...Két lehetőség van.Megtérsz,és a mennybe kerülsz,vagy a másik a pokol.A szellemed él tovább.Most inkább a részletekbe nem mennék bele,de nem lebegünk csak úgy...
2012. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Krisztiii válasza:
80%

Én is csak azokhoz tudok csatlakozni, akik szerint VAN! :)


Bocsánat azoktól, akik szerint nincs, de elég szörnyű lenne úgy élni, ha tudnám: ha meghalok, nem lesz semmi velem, belőlem. Akkor mi értelme lenne az életnek? :)


Hogy a sokmillió ember nem férne el? :D Hát, nem is fizikai valónkban, 70 vagy éppen 43 éves testünkben csücsülünk a felhők tetején, és közben szörpöt szürcsölünk.:D A lelkünk fog tovább élni, én sem TUDOM pontosan, hogyan, de HISZEM.:) Hiszen Isten örök életet adott nekünk! Hát nem szép? :)


A következő dolog, amit kérdezhetsz: miért hiszek Istenben? Nem a csodák miatt elsősorban, nem is valami jelenés, vagy megnyilatkozás... Nagyon kézzelfogható és hétköznapi: ha szereted a másikat, önzetlen szeretettel, ott van abban az örömben Isten, Őt tapasztalod. Higgyétek el, működik! :)


Bocsi, hogy ilyen hosszan írtam, remélem, tudtam segíteni! Ha lenne valamilyen kérdésed, írj privátban! ;)

2012. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
nézd meg a tibeti halottaskönyvet! Beütöd a google-ba, és minden kérdésedre célaszt kapsz!!
2012. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Elsa válasza:

Ekkora marhaságot ! Miért nem az Élet Könyvét ajánlod, hisz az Életről kérdeztek ?! Ráadásul ez minden kor minden emberére érvényes: hogy "megjelent az Isten Örök Életet adó kegyelme minden embernek" az Ő Fiában, Jézusban.


[link]


Sok szeretettel.

2012. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Te Elsa!!! Te tudsz szöveg értelmezni egyáltalán??? És veszed a fáradságot hogy elolvasd amit írtam, hogy hol talál a kérdező válaszra???? Te írtál egy akkora ostobaságot, mint egy ház!!!! Olvasd már el hogy miről van szó te nagyon nagy tudású, utána hülyézd le a másikat!!!!
2012. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Egyébként múlt héten a városba megláttam egy idegen embert olyan volt mintha már láttam volna őt.Nem értem, idegen volt de mintha már láttam volna.
2012. máj. 27. 09:37
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem a bíróságon vagyunk, azaz nem váda, hanem a szöveged értelmézése ezt a tényt mutatja. Nyugalomra pedig magadat intsed, mert neked szükséged van rá!!!
2012. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Mennyi naív ember... "Ott a bizonyíték, Jézus meghalt és feltámadt!" :D Micsoda bizonyíték, ez aztán nem semmi!? Már csak azt kellene bizonyítani, hogy Jézus élt...


A másik: Biblia. Húha, az is hatalmas egy bizonyíték! Ilyen alapon a Piroska és a farkas is bizonyíték arra, hogy ha a farkas megeszi az embert, attól még élve ki lehet ugrani a gyomrából.


Sajnálatos dolog, hogy az emberek ilyenekben hisznek és erre fecsérelik az energiájukat (pénzüket) ahelyett, hogy a környezetükkel törődnének és a VALÓS dolgokkal foglalkoznának....

2012. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Buták vagytok. A 29-es elmondta a lényeget, ostobák...
2013. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!