Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy ciki történeted?...

Van egy ciki történeted? Elmondod?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 08:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztálytársam 'viccből" a hátam mögé lopózott és meglökött, nagyot hasaltam a matek tanár előtt. És mindenki engem nézett. Szerettem volna a föld alá süllyedni
2009. jún. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Suliban történt,még tavaly.éppen javították a lány wc-t,mert vhogy eldugult a wc,ezért azt mondták a tanárok,h használjuk a lenti lány wc-t.nekem meg pont órán kellett nagyon pisilnem,mert pont megvolt,egyébként mindig vissza tudom tartani,csak amikor megvan,akkor nem.elég ciki volt,de kikéreckedtem,és akkor jutott eszembe,h most nem lehet használni a fönti lány wc-t,a lenti meg túl messze volt,addigra tuti,h bepisilek,ezért elmentem a fönti fiú wc-be,mondván órán ugyse jön senki wc-re.bementem,már pisiltem,és éppen teszem be a tiszta betétet,halom h jön vki,a srác meg rám nyitotta az ajtót,nekem a a koszos betét a kezembe,teljesen meztelen voltam lent:)gyorsan becsuktam az ajtót,égtem mint a rongy,aztán gyorsan felhúztam a nacim,kislisszantam a wc-ből,vissza az osztályba.aztán még aznap láttam azt a srácot,a haverjaival és amikor megláttak röhögtek,tuti,h elmondta nekik:(
2009. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
81%
az utolsó nagyon nagy:D rég röhögtem ennyit:D:D:D
2009. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%
10:18-as vagyok:örülök h jót röhögtél utolsó válaszoló:)hát nekem nem volt ez ennyire jó élmény,elhiheted:)
2009. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%

puskáztam és észrevette a tanár, két 1est kaptam, mindenki engem nézett, mert ki kellett mennem a teremből..

és egy másik: egy barátnőm helyett mentem el angolból nyelv vizsgázni és lebuktunk:D nem kicsit volt ciki...

és egy ráadás: mentem a kedvenc magyar énekesem koncertjére (akivel már ismerjük egymást, mert elég sokszor találkoztunk) na és megálltunk benzinkúton és ő is pont ott volt, a csaja állt előttem a sorban és az énekes meg jött ki a wc-ből:D:D és odajött hozzám köszönni és a csaja majdnem megölt mindkettőnket...

2009. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben van a Modem, az ilyen művelődési központ mellette van egy hotel. Barátnőmmel kitaláltuk, hogy felmegyünk a tetőre, mert fel lehet. Csak ugyebár a kivezető ajtó zárva volt. Ezért leültünk a földre fotókat csináltunk, röhögtünk meg szétgórtuk a cuccainkat a földre. Egyszer csak jön a biztonsági őr, azt mondja: Hölgyeim, kérem fáradjanak le, mert a kollegáim a kamerán keresztük nagyon jól szórakoznak. Na aztán már kerüljünk a Modem-et. xD
2009. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Uh ezek tényleg cikik:)

Nekem az volt,hogy volt egy barátnőm,akinek nagyon tetszett egy srác.Mindkettejükkel beszéltem msnen,és volt egy olyan alkalmazásom,hogy love teszt,amibe be kell írni két nevet,és kiadja,hogy hány százalák esélye van a kapcsolatnak.(Persze tudom hogy hülyeség:D)És a barátnőm elkezdett szivatni,hogy a srác biztos rám bukik,én meg megcsináltam ezt a tesztet az én nevemmel,meg a fiúéval.El is küldtem.De véletlenül nem a lánynak,hanem a srácnak.Nem nézett hülyének,és persze nem tudtam kimagyarázni magamat.:S

2009. jún. 29. 12:19
 8/37 A kérdező kommentje:

Írtok még?:)

Amúgy én is Debreceni vagyok:D

2009. jún. 29. 12:19
 9/37 anonim ***** válasza:
86%
én egy festett szemöldökű 19 éves lány vagyok, és nemrég elmentem egy buliba, ahol segg részegre ittuk magunkat, és reggel amikor felkeltem elindultam, már félúton hazafelé jártam, csak úgy belenéztem egy kocsi visszapillantótükrébe és tudod mit láttam? nem egy csinos széparcú szexi lányt, hanem egy szemöldöknélkülit. wááá azz a ciki, és ráadásul az Árpádhídon is átsétáltam hazafelejövet. Nagyon gázz :( utána már értettem mért néztek annyira :))))
2009. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
91%

Az eset akkor történt, mikor a barátommal már két hónapja külön voltunk és neki új barátnője volt.

Én ezt nagyon nehezen viseltem, így elkezdtem pasizni. Találtam is hamar egy srácot a neten, sexre. Bevittem a koliba és minden szépen alakult.Szeretkezni kezdtünk és mivel már 2 hónapja nem csináltam ilyesmit eléggé élveztem....hangosan. De arról megfeledkezdtem, hogy a behúzott sötétítő függöny mögött az ablak tárva-nyitva volt. Így a szomszédban a bnőim, meg a koli előtt dohányzók, a portás meg mindenki hallotta, hogy milyen jót sexeltem én ott a szobába...jól le is cseszett egyik bnőm...:S

De ez is, mint minden csoda 3 napig tartott...:)

2009. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!