Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy ciki történeted?...

Van egy ciki történeted? Elmondod?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 08:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
81%

ez inkább csak kicsit volt ciki

egyszer egyetemen beültem a terembe,vártam az előadást,még kevesen voltunk (de előttem és mögöttem már pont ültek)...elkezdtem tanulni egy másik órára és miközben olvastam,nem tudom,hogy de büfiztem egyet (persze a szám nem volt nyitva hozzá de akkor is hallatszott)

2009. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
79%

17:06 vagyok


általános suliban ilyen lakattal záródó szekrényeink voltak.délután volt,már csak én voltam ott az osztálybó,mert kosáredzésem volt.betettem a táskámat a szekrénybe,bezártam és elmentem pisilni...mentem vissza,nincs nálam a kulcs...hát benne volt a táskámban...szerencsére közel lakok a sulitól,és voltak is otthon,fel kellet hívnom barátnőmet hogy szabadítsuk ki a táskámat a szekrényből :)

2009. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
79%

Velem még gimiben történt. Angol órán egy csoportban voltam "életem szerelmével" aki előtt természetesen fel akartam vágni mindig és mindenhol. Nagyon rákattantam a brit kiejtésre és azzal kisérletezgettem különösen a th hangkapcsolattal. Egyszer felszólított a tanár mindenki felém fordult és amikor megpróbáltam szakszerűen kimondani a th-t egy nagy adag nyál is kifolyt a számon...

Talán ezért nem közeledett soha felém a srác :(

2009. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
100%
Már elég régen történt Debrecenben. A 31-es buszon utaztam csúcsidőben, aki debreceni az ismeri a szitut, amennyi ember van olyankor a buszon, hogy mozdulni nem lehet: mint a heringek. Épp a csuklós busz azon részén álltam ahol a forgója van, előttem kb. 5 centire egy fazon, akinek 20000 dioptriás szódásüveg szemüvege volt. A busz már épp a megállóba ért, és jelezni kellett volna, hogy le tudjak szállni, de még senki sem jelzett. Hirtelen ahogy emeltem a kezem, a fickó szemüvegébe beleakadtak az ujjaim, és olyan szerencsétlenül esett le a fejéről, hogy beleívelt a csuklórészbe, magyarul leesett:) A fazon csak ordítozott, hogy "jajj a szemüvegem, nem látok", de k4rvára nem tudtam mit tenni, le kellett szállnom, mert a busz ment tovább. Írtó ciki volt, ráadásul nem is direkt történt. Viccesnek tűnik, de elég szar helyzet volt...:)))
2010. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
debreceni vagyok.:DD
2010. jan. 11. 18:01
 16/37 anonim ***** válasza:
81%
Igazából számomra nem ciki,mert az iskolámban tudják rólam ,hogy nagy szex rajongó vagyok,de mikor mentünk valahova akkor megkérdeztem a tanártól,hogy a csiklós busszal megyünk?Nézett rám,de én nem értettem ,hogy miért néz,de nem mondta el ,én jöttem rá körülbelül 3 perc múlva:P 18/F
2010. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Régebben mindig bújócskáztam a parkólóba és egyszer lebuktam, pont jött vki, és megkérdezte hogy bújócskázom? mondom nem, csak lejöttem hogy levigyem a szemetet és aztán elejtettem a papucsom... :D ááá de gááz volt
2010. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

16/L


Osztálykiránduláson voltunk, erdőben sétáltunk, szabad program volt. Nagyon kellet már wc-znem, és bnőmmel találtunk egy kis romos házat. Bementünk-nem mi voltunk ott először , volt már egy csomó "végtermék" ott- szal felgöngyölítettem a szoknyámat , legugoltam és elkezdtem pisilni, és ugy gondoltam , ha már ott vagyok akkor akkor a nagyot is elvégzem. Már azzal is megvoltam, és eszembe jutott, hogy csak egy darab wc-pappirom volt. Én kikiabáltam a bnőmnek, hogy hozzon be papirzsepit, de sajnos nem ő hallotta meg hanem életem(titkos) szerelme az osztályból. Ő jött be, mindketten eléggé meglepődtünk, de én annyira hogy hátraestem és beleültem... amikor feltápászkodtam a szoknyám is összekenődött elég rendesen. A fiú persze egyből kiment. Most nem tudtam, hogy mitévő legyek. Ott ültem tiszta kakis szoknyában.Bnőm beadott papirt, azzal letörölgettem magam, de még mindig nem volt mint alulra felvennem. Szerencsére nem tanga , hanem franciabugyi volt rajtam.Na mondom, összeszedem magam és kisétálok bugyibande mg akkor se tudtam hogyan tovább.De mégmielőtt ez bejött volna visszajött a fiu(aki már 2 éve teccik, de még egy szót sem váltottunk) és benyújtotta a farmerját és mondta hogy vegyem fel azt, neki fiuként nem annyira ciki alsógatyában lenni. Égett a pofám rendesen, denagyon happy end ett mivel összejöttünk és már egy fél éve 1ütt vagyunk.

2010. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
jaj az utolsó tisztára olyan,mint a filmekben.:) nagyon aranyos.:D bár elhiszem,hogy abban a helyzetben nem tűnt még annak..:P
2010. márc. 7. 09:58
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok és fiu. Eléggé van egy ilyen titkosügynökös hajlamom, meg egy haveromnak is. Mindig ilyen baromságokat csinálunk iskolában, hogy belópózni a tanáriba stb. Két ciki történet is van :


Még általánosban másodikban vagy harmadikban mindig kint voltunk az iskola előtti kertben, ahol találtunk egy nagy lyukat. Elhatároztuk, hogy csapdát építünk. Napokig hordtuk rá a fadarabokat. Már kész volt és fogocskáztunk valakivel, aki belelépett és kibicsaklott a bokája. Szerencsére nem derült ki, hogy mi voltunk.


A másikat kövi kommentbe irom mindjárt csak el kell mennem

2010. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!