Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy ciki történeted?...

Van egy ciki történeted? Elmondod?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 08:30
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
58%

Nyah, előző vagyok. 16 nem 6:D



Az eddigi legkeményebb "bevetésünk":


Van egy csaj az osztályban, aki egy undorító plázacica.

Tudjátok illyen talpig rózsaszinbe van öltözve minden nap,, olyan rövid miniszoknya, hogy a bugyi kilóg alóla, hatalmas dekoltázs stb.. Ez még nem lenne rossz, de a viselkedése is olyan genyó. Rohadtul elvan szállva magától, hogy 3os negyedikes pasiai vannak (elsösök vagyunk), az osztályban mindenkit lenéz,sérteget, de főleg engem, hogy milyen dedós vagyok ezzel a "titkosügynökösdivel". Sehogy nem tudtunk neki visszavágni, mert ha a tanulmányi eredményével cseszegettük akkor mondta hogy "nem is kell, majd lesz egy gazdag pasim aki mindent megvesz stb...". Mivel a van egy lány beépítettügynökünk, kifigyelte, hogy szerdánként eddzésre megy, és előtte (tanítás után jóval) a suliban végzi a nagydolgát és közbe elég ers hanghatásokat ad, és elég maszatos lesz utána az ülőke. Hát több se kellet , gondoltuk, hogy itt a lehetőség, és tettünk egy kis kamerát a wc-be. (Tényleg csak cseszegetés kedvéért, nem akartuk feltenni netre stb. Énis boldog párkapcsolatban vagyok, szal nem erre ment ki a dolog). Be is jött a terv, megvolt a felvétel, amin láttuk, hogy a hercegkisasszonyunk 3 tekercs wc papírral körbetekrte az ülőkét és még csak rá sem ült, sőt fölé se hajolt, egy jó lépés távolságból, épphogy csak megroggyantotta a térdét és ugy adta ki magából.A végtermék 3/4-e a földre ment természetesen. Mikor legközelebb beszólt, megmutattuk neki, és azóta nem cseszeget. Tudom elég keményen hangzik de igaz. Ha érdekel még pár ilyen "küldetés" (eggyikse ennyire kemény) akkor irj.

2010. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
45%
Pedig télleg elég dedós lehetsz 17/L
2010. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
48%
Tudom nagyon furcsa, de szerintem nincs vele semmi baj. Azon kívül, hogy osztályelső tanuló vagy, élek társasági életet, van barátnőm, és 3 sportot is nyomtam versenyszerűen. (Már csak hobbyként). Ezek mellé szerintem befér ilyen kis játék.
2010. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem vagy dedós, sőt vicces xD Ha szakítasz a csajoddal, akkor ha gondolod irj^^:D 15/L


Az én sztorim:


Barátnőmmel már szürkületben mentünk haza bkv-busszal. Végállomástól-végállomásig mentünk (kb. 1:45 perc). Mindkettőnknek nagyon kellet pisilnünk. Tudtuk, hogy nem burjuk ki mig megérkezünk, leszállni meg nem akartunk, mertkicsit féltünk, sötétben egyedül kintlenni , meg a busz is elég ritkán jár. Már sötét volt, és csak mi ketten voltunk a buszon. Tudtuk, hogy gusztustalan, de nem volt más választás (már kezdett szinte csorogni). Fogtuk az összes papirzsepit meg papirt ami volt nálunk, leraktuk a utolsó két üléssor közé, hogy majd arra végezzük a dolgunkat. A buszon nem volt világítás, szoval nem volt mit vesztenünk. Elhelyezkedtünk, legugol,bugyi le és még mielőtt egy csepp jött volna, a felgyulladt a világítás, és a bemondón megszólalt a sofőr hogy : "Lányok, megálljunk?" gyorsan vissza az egész, elnézést kértünk és mondtuk, hogy igen. Igy a kövi megállóban lerakott minket és megvárt. Életem legnagyobb megkönnyebülése volt. Visszaszáltunk és mentünk tovább, közbe tök jól osszehaverkodtunk a sofőrrel. Mivel minden héten egyszer kell ezt az utat megtenni, és mindig ő a sofőr, szoval nagyon kedves. Első sorba ülünk, és ha pl valaki "rosszarcu ember fel akar szállni akkkor csak a hátsó ajtót nyitja, meg ha megint csak ketten vagyunk, akkor berakja a kedvenc zenénket stb.. Azóta mindig emlegetjük azt az utat D:

2010. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
*Az elején 1 óra 45 perc
2010. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Velem ez ma történt, ennél cikibb nincs a világon, még most is égek :(

Edzeni voltam és utána elmentem lezuhanyozni. Sokan voltunk, tele volt a zuhanyzó is. Egyszer csak minden előzmény nélkül egy jó hangosat púztam :P

Gondolom nem kell részleteznem, igen jó a zuhanyzó akusztikája... :S :S

2010. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
80%

Nekem hétvégén volt egy cikis sztorim,tettem az eszem az egyik lánynak az utcánkba bmx-el,aztán akkorát estem,hogy kellemetlen volt.:S

De ami még kellemetlenebb volt,mikor egy felvonuláson ahol nemtudom hány száz ember volt,száguldottam kerékpárral azt akkorát estem.Gyorsan felpattantam és elhúztam egy utcasarkot,de ott megis kellett állnom ,mert olyan fájdalmaim voltak:S

Amugy vannak cikis sztorik pl ,hogy a a lánynak a hajára élveztem,de ugy ,hogy még csak ruhába volt:S

Gyorstüzelésű vagyok:S Na mindegy.

2010. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez ma volt:

Álltunk a zebránál a barátnőmmel, mert a szemben lévő buszmegállóba akart menni (én másfele mentem volna tovább). Aztán jött a busza, de még piros volt a lámpa, mi meg álltunk a zebránál. Mondtam neki hogy úgyse éri el már. De volt előttünk egy nő aki átfutott a piroson. Erre a barátnőm is elkezdett futni, és utána futottam én is, a zebra elején jártunk még csak, amikor elindultak a kocsik, dudáltak meg üvöltöttek, én meg sikítottam egy nagyot, mindenki odanézett, nagyon ciki volt nekem, de végül sértetlenül átjutottunk, ő meg elérte a buszt. :)

14/L

2010. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Még a gimiben rágyújtottam az épület egyik folyosóján, mert akkor még nem voltam 18, tehát nem mehettem a kijelölt dohányzóba, és akkor láttam, hogy pont jön fel a lépcsőn az igazgató. Erre gyorsan zsebre tettem az égő cigit, és lementem az elég messze lévő WC-be eloltani. Mire odaértem már kezdett "melegedni a helyzet"! :(
2010. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
66%
Hát még jó hogy nem.
2010. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!