Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy a fenébe rázzam le?...

Hogy a fenébe rázzam le? Kicsinál.

Figyelt kérdés
Olyan lassan itthon lenni,mintha koleszos lennék. Anya egyik idióta ismerőse(gőzöm nincs,honnan szedte össze) már második hónapja minden nap délután kettőtől egészen este 9-10-ig ittvan,hétköznap is. Ez azért rossz,mert most vannak az utolsó lehetőségek a suliban javítani,nekem meg nincs saját szobám jelenleg,és azt kell hallgatni,ahogy ez a r** itt pletykál meg mesél minden sz*rról anyámnak... Volt,hogy hajnal 4-ig tanultam,vagy épp a fürdőszobába rendezkedtem be a kádba,esetleg elmentem a parkba,de már nagyon elegem van. Anyunál is betelt a pohár,de nem akarja elküldeni,mert hogy ezért a társalgásért fizet neki,de nekem nem pénz kell,attól még nem tudok tanulni.Semmit se tettem,igyekeztem vele jópofizni is,meg mondtam is,hogy tanulnom kéne,de akkor meg besértődik,és neki áll feljebb,mondjuk engem utál az a nő,meg úgy a gyerekeket általában,se férje,semmi,nincs jobb dolga,mint itt lenni,és szinte befurakodott a családba. Lehetetlen kirúgni.Mit csináljak vele,hogy ne élősködjön itt? :(
2012. máj. 25. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy fizet a társalgásért? :O
2012. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát tényleg így van. idejön,itt van vagy 8-10 órán keresztül,kiidegel,aztán néha-néha itthagy valamennyi pénzt. Ezért nem hajlandó anya kirúgni innen a p**ba. Amúgy anya itthon dolgozik közben,aztán ez a nő meg minden hülyeséget mesél neki,meg panaszkodik egy sort,mert másnak nem tud...
2012. máj. 25. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Füldugó.
2012. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vatafak
2012. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!