Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van velem hogy ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van velem hogy ha már nem szeret és más kell neki? Neki is már csak szenvedés az egész kapcsolat. Akkor miért nem hagy el?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 07:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Több mint együtt vagyunk!Van két gyermekünk is.Szenvedünk csak mindketten,söt négyen.Abszolút nem foglalkozik velünk,azon kivül hogy általában a férfi munkákat elvégzi meg elvisz minket orvoshoz meg az ilyen helyekre abszolút nem.Munka után vagy haza jön vagy nem.Ha itthon van van úgy hogy órák hosszat beszélget az aktuális nöjével.Lenne hová mennie,ott az édesanyja aki a nöi dolgokat mint pl mosás stb megtudná csinálni.Akkor én minek kellek neki?Hisz csak szenvedek.van olyan hogy bögve könyörgök menjen el.És nem azért mert azt szeretném hanem mert jobb lenne úgy nekem is gyerekeknek is.De nem megy.Azt mondja hogy soha nem leszek másé és hogy sose fogok töle megszabadulni.Amúgy ha nem balhézok vele akkor normális,csak épp lesza.rja a fejem és a gyerekekkel se úg foglalkozik ahogy kéne.Próbáltam szépen kérni,könyörögve,veszekedve,de egyszerüen szó szerint egyik fülén be másikon ki.Legtöbbször még válaszolni se válaszol.
2010. febr. 23. 07:58
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanazért, amiért te sem hagyod el őt. Te is azt írtad, hogy neked is szenvedés a kapcsolat, akkor miért nem lépsz te?
2010. febr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Több mint 10 éve vagyunk együtt!
2010. febr. 23. 07:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért nem lépek ki?Mert van két gyerekem.Ebböl a kislány csak 2,5 éves és tartósan beteg.Én menjek albérletbe két kisgyerekkel úgy hogy dolgozni se tudok?Saját lakásba lakunk,ha menne akkor Ö is sajátba mehetne,a családja házába.Én anyagilag ha itt maradnánk úgy ahogy ellennénk de albérletbe nem maradna semmi pénzem.Vagyis akkor meg a gyerekeknek kéne nélkülözniük.Meg hát el se enged.
2010. febr. 23. 08:07
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

beadod a válópert, az ügyvéd elintézi, hogy a férjed elhagyja a házat.

amúgy meg addig is te is lesz@rhatnád mit csinál, szerezz te is szeretőt és ne törődj a férjeddel.

2010. febr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Hogyne..és ha szerez egy szeretőt,akkor majd a férje még meg is veri!...válóper és a gyerekekre való tekintettel neked ítélik meg a lakást!Vagy nem és akkor meg fizethetsz...
2010. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem lehetne megoldani valahogy a problémát? Beszéljétek meg mi nem jó. A 2 gyerkőcnek szüksége van egy apukára. Mondjuk lehet ha most váltok el és találsz valakit helyette akkor nem fogja annyira megviselni őket mintha mondjuk 5 év múlva amikor már idősebbek.


Mindenképp meg kellene beszéljétek ,hogy mi nem tetszik egyiknek a másikban.Lehet ,hogy engedned kellene ,hogy egy kicsit szabad legyen ,de csak mértékkel.Cserébe neki többet kellene törődni veletek.


Írjatok egy listát ,hogy mi nyomja a lelketeket őszintén mindent utána cseréljetek és megtudjátok ,hogy mi nem jó úgy ,hogy egymás szemébe sem kell nézzetek ,de tudjátok javítgatni a hibát.


Hogyha semmi sem segít akkor házassági tanácsadó remélhetőleg ő tud valamit tenni legalább a gyerkőcök miatt ha mást nem.


Minden jót!

2010. febr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
08:34 miért verné meg???? ha meg megüti, az pláne ok arra, hogy a zsaruk elcipeljék és a bíró nekiítéljen mindent. amúgymeg nagyonis lehet a nőé a ház, ha nagyon kardoskodik mellette. mindent meg lehet szerezni, csak akarni kell. hány esetről hallottam, ahol a nőé lett a ház válópernél, mert alapos oka volt rá, hogy ne menjen, és alapos ok két kicsi gyerek, akik közül az egyik még beteg is! de meg tudnak egyezni a házosztásban 50-50 arányban IS, eladják a házat és azon lehet venni másikat.
2010. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!