Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik elektromos cigarettát...

Melyik elektromos cigarettát válasszam?

Figyelt kérdés

Hozzáértők, tapasztalt e-cigisek véleményét, tanácsát várom. Nem szeretnék pénzt költeni vackokra, ezért nagyon fontos lenne, hogy saját tapasztalat alapján ajánljatok nekem bevált e-cigit.

Néztem egyet amúgy Vaterán (mondjuk ennek leginkább a kinézete fogott meg, az adatok nekem semmit nem mondanak), szerintetek ez milyen?

[link]

Mondjuk eléggé zavar, hogy az eladónak egyetlen értékelése sincs, plusz garancia sincs.

Vagy ha ez nem jó, akkor milyet ajánlanátok?



2012. máj. 28. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ha a cigiről akarsz ezzel leszokni akkor ez felejtős
2012. máj. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz mit veszel meg:

[link]

2012. máj. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A vaterás cuccot meg ne vedd! Gagyi, ráadásul horror áron!

Vannak jó és megbízható boltok, internetes fórum, ahol találsz és kapsz segítséget.

ecigiforum.com pld.

A dohányzási szokásaidtól függ, milyen készülékre van szükséged. Ha nagy teljesítményű, megbízható eszközt szeretnél, a cigaretta vékonyságú, pláne a slim dolgokat felejtsd el!

Ha nem csak játéknak kell, hanem, hogy leszokj az anlóg cigiről, írhatsz privátot, szívesen segítek. (De akkor írd meg, hogy napi hányat szívsz általában, hogy tudjak megfelelő kapacitásút ajánlani.)

2012. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemrégiben szereztem Anyának egy ilyet:


[link]


Igaz, nem a legalkalmasabb erősebb dohányosoknak, de legalább nem mutat rosszul pl. utcán sem.


Akkor Anya 20-25 szál cigarettát szívott naponta. Miután ezt elkezdte, nagyon hamar napi 3-4 szálra csökkent ez a mennyiség, mellette ezt szívogatta. Egy-két hónap után viszont ezt már egyáltalán nem szívta, maradt mindössze az a pár szál hagyományos (most 4-5 szál van naponta, de ehhez szinte hozzá sem nyúl már).


Tehát, ha talán nem is mindenkinél, de egyeseknél igenis hozzásegíthet a leszokáshoz, vagy legalább az elszívott szálak számának jelentős csökkentéséhez. Különben elég sok fórumot átolvastam, mielőtt úgy döntöttem, rááldozom a pénzt. És voltak, akik azt írták, hogy nem vált be, voltak akik már nem szívtak hagyományost, de olyan is, aki teljesen leszokott mindenről.


Végülis érthető, ez egy kétlépcsős folyamat: először átváltasz erre az elektromosra, az elektromos pedig már nem olyan addiktív, ezért aztán azt sem nehéz letenni. Nyilván sokkal könnyebb, mintha valaki közvetlenül a füstölgő dohányrúdról akarna leszokni.


Szóval Anyának ez vált be. A csomaghoz vettünk még egy plusz akkumulátort, hogy ha lemerül az egyik, legyen másik, és váltásban tölthetők.


E-liquidből közepes erősségűt kértünk (nem az oldalon kell kiválasztani a lehetőségek közül, hanem megjegyzésnek kell beírni a rendeléskor, hogy milyet kérsz), ennek ellenére Anya úgy érezte, hogy nikotinmenteset kapott, mert nem érezte az ízén (egyébként normál ízűt rendeltünk).


Szóval én ezt tudom ajánlani (ha hölgyhöz van szerencsém beszélni – de különben ahogy mértem, ennek a mérete kb. megegyezik az átlagos cigarettamérettel, tehát akár még férfiak is használhatnák.)

2012. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Olyan mint az alkoholmentes sör!Pont az hiányzik belőle amiért isszuk!
2012. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Az ilyen méretű akkumulátorok nagyon kis teljesítményűek. Sűrűn kell tölteni, naponta többször is, így a 300 töltés (kb. ennyi egy aksi élettartama) igen hamar eltelik. Azt nem tudtam megfejteni, hogy mi az a PCC. A leírásban van 90 mA az aksira és 900 mA a PCC-re.

Egy értelmes e-cigi aksija 900-1100 mA-es (de ezek nem cigiméretűek, inkább egy szivarra hasonlítanak). Azokat naponta elég egyszer tölteni.

Válassz egyet pl. az eGo-k közül, az ecigionline. hu-n van olyan, amit akár töltés közben is lehet szívni (abból nem feltétlenül kell kettőt venni), meg egy ilyesmit, mint a linken (de ne Vaterán!), arra az esetre, ha "úri" társaságban akard szívni.

Én egy hónapja használok egy eGo-t, rendes cigiből alig szívok mellette!

2012. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én dobozzal szívtam, de a ds901-essel elégedett vagyok.

Erős patronnal szívom, és napi 1 szál "analógot" szívok el.

Az a baj, h. folyton elvesztem, meg az sem igaz, h. egy patron egy doboz, mert kb 5 szálnak felel meg.

Leszokáshoz igenis ideális!

A rágón, meg a tapaszon csak röhögni lehet, próbáltam.

2012. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

aMit én ajánlok 4 hónap használat óta, Egy EGO FOG akksi (1100Mah) és hozzá egy helix V3-as kazán.

Levest pedig a eliquid.hu-ról rendelj! EZT NEM BÁNOD MEG!

2012. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia én EGO-K 650-t használok.14 évi dohányzás után váltottam napi

30 szál cigi után erre.Engemet teljes mértékben kielégít.

[link]

2012. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!