Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon sok teher zudult...

Nagyon sok teher zudult utolag rám, és gondolkozom hogy mi lessz még. Elkeseredve vagyok . Hisztek ti a jósnőben? Elmenjek, jot tenne?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 04:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én voltam és csupa hülyeséget mondott.De van egy ismerősöm aki másik jósnőtől olyanokat megtudott amik be is váltak.Embere válogatja.Biztos van olyan jós aki valóban ért hozzá!
2009. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is voltam tavaly novemberben.A férjem akartam elhagyni,más miatt,ezért mentem el.Persze aki nekem jósolt,az nem tudott semmit.Sőt,még soha nem is láttuk egymást előtte.

Teljesen elképesztett,amiket mondott,nem is akartam elhinni.Még dátumokat is mondott a történésekhez.Valahogy mégis kételkedtem,ma már tudom,hogy szóról-szóra bejött,amiket mondott.Hozzáteszem,elmentem utána máshoz is jósóltatni,és ő is nagyjából ugyanezt mondta.

2009. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A jó jós egyben nagyon jó pszichológus is. Csak abban különbözik a valódi pszichológustól, hogy nem téged, a pácienst ösztönzi a munkára, ami sokkal hasznosabb lenne neked, hanem megmondja a tutit. És a dolog bejön. Csak épp nem a te döntésed volt, hanem a jósé. A jós nagyon jó megerősítésnek is, nem ösztönöz lelki munkára.


El lehet menni hozzá, vannak jó és lelkiismeretes jósok. Csak gondolt át, mit szeretnél tudni: hogyan old meg a terheidet vagy hogy miért pakolod magadra azokat a terheket? Az előbbi tünet kezelés lesz nagy valószínűséggel és egy kis idő múlva azt látod, hogy megint minden a te nyakadban lóg és megint mehetsz jóshoz. A másik lehetőséget ad neked mindörökre megszabadulni a terhektől és az energiádat más fontos dolgok megélésére fordítani.


Te választasz.

2009. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyet értek ez elöző hozzászóláshoz: a jósnők jó pszichológusok. elkezdenek valamit mondani és megvárják a reakciót, aztán korrigálnak. és nagyon általánosan fogalmaznak, amibe sok mindent bele lehet később magyarázni.


én nem mennék el, mert nem igazán segít. megjósol vmit, és te odafigyelsz az eseményekre és a jósnőnek tudod be, pedig azok a dolgok anélkül is megtörténtek volna.


ha igazából tudnának jósolni, akkor minden héten megjósolnák a lottó ötöst. te hallotzál már arról, hogy jósnő nyerte a lottót?

2009. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségeteket .Hát nem nagyon hallottam még hogy ,,jós nő,, nyerte meg a főnyereményt.Várom a további hozzászolásokat is .
2009. júl. 2. 19:52
 6/6 anonim válasza:
én is elkeseredettségembe mentem el egy jósnőhöz. nem nagyon hittem addig az ilyen dolgokba, mig meg nem tapasztaltam. attól hogy meg mondja a jövöt és te az alapján éled az életed és odafigyelsz dolgokra mlg nem baj. de irányadó, hogy figyelj oda. nekem is mondta, hogy figyeljek oda a baráti társasáomban lesz egy gonosz nő. még aznap kiderült ki az...erről ennyit!!
2009. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!