Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem, hogy csak kihasznál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem, hogy csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Teljesen azt érzem,hogy a párom csak kihasznál.. Mindig a haverjaival megy ide-oda, nekik mindig mindent megtesz, rájuk van ideje, sokat van velük.. ami nem lenne baj, de úgy érzem,hozzám csak akkor jön át, amikor szüksége van valamire, valamit segítenem kell neki, vagy ilyesmi..

Annyira rosszul esik.. most is hív,hogy megy a haverjához, de előtte benéz hozzám.. miért? Mert itt van nálam a töltője,és azt elviszi..

Teljesen kivagyok, ha szólok neki,hogy én is élek még,akkor " nem kell féltékenykedni, és eltiltani a haveroktól, sokat vagyok veled is.." pedig én nem így érzem..2éve együtt vagyunk, de most jutottam el oda ,hogy felteszem magamnak a kérdést..én csak egy lábtörlő vagyok neki..?!?

L/19


2012. ápr. 17. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit találkoztok? Teljesen biztos vagy benne, hogy nem találkoztok eleget?
2012. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát jobb ha ezen tényleg alaposan elgondolkozol. Nekem is nagyon úgy tűnik, hogy kihasznál. Ez nem egy komoly kapcsolat.
2012. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen kapcsim, nézd mindenkinek vannak barátai. Lehetsz mellőzve ideig óráig, de nekem olyan pasi nem kellene aki szívesebben lóg a haverjaival. De amúgy ezt szerintem később kinövik a pasik, ma már nem nagyon találkozom ilyennel, mióta 25 felett ismerkedek.. szóval keresd meg inkább azt, aki figyel rád. Önmagában rossz, ha lábtörlőnek érzed magad mellette...
2012. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vicces, mert nekem nincsenek haverjaim, szóval nem lenne ilyen probléma, mégis sok lány szerint ez meg "ijesztő" meg "kiábrándító".


Szerintem beszéld meg vele. Ha nem vagy mellette boldog és nem tudtok ebben dűlőre jutni, akkor sajnos nincs más hátra mint a szakítás.

2012. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!