Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon egyedül érzem magam,...

Nagyon egyedül érzem magam, nincsenek barátnőim, senkivel sem tudok megbeszélni semmit. Amúgy sem tudok senki előtt megnyílni, már kezdek depressziós lenni. Mit csináljak, hogy legyenek barátaim?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 12:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem sincsennek már barátaim. mind elpártolt tőlem. szintén így vagyok vele. nagyon nehéz megbízni valakibe hogy csak úgy barátkozzon az ember
2012. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Velem szivesen meg beszelhetsz barmit.15 eves lany vagyok. Ateltem mostanaban eleg sok dolgot ahhoz hogy tudjak tanacsot adni:)
2012. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de nyugodj meg mert ezzel nem vagy egyedül :(

Az pedig sajna a legócskább tanács, hogy "Barátkozz" hisz ha nem vagy olyan típus, hogy bármikor bármilyen helyzetben kezdeményezni tudsz, akkor ez nyilván nem játszik.

Nekem a gimibe volt pár eszméletlen jó barátom, akiket imádtam folyton együtt lógtunk, de mióta elballagtunk olyan ritkán tudunk találkozni, hogy lassan-lassan elszakadtunk egymástól, az új sulimban pedig nem nagyon sikerült senkivel közelebbi kapcsolatot kialakítani.


Erre szerintem tökéletes tanácsot nem nagyon lehet adni sajna, el kell fogadni hogy vannak emberek akik nem tudnak könnyen kapcsolatot fent tartani. Mindenképp légy nyitott, kedves és törődő...de persze ne vidd őket túlzásba, mert akkor látni fogják hogy nagyon erőlködsz.

2013. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ez a kérdés engem is foglalkoztat. A "Barátkozz!" kijelentés valóban ócska és nem elég, aki ismeri ennek az emberi kapcsolatszerzésnek a formáját, az indokol is.

Én is itt az interneten kezdem, mert ugye nehéz becsengetni egyik random ismerőshöz, hogy: Hé, leszel a barátnőm? :D. Ahol meg lakom, ott a fiatalok számára az ismerkedési lehetőség kimerül a "pasizzunk, csajozzunk" szórakozóhelyekben és nem tartom valószínűnek, hogy ilyen helyeken lehet az értelmet megtalálni.

2013. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!