Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottátok, hogy 12 ember...

Hallottátok, hogy 12 ember öngyilkos lett Michael Jackson miatt?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha nem lennének céljaim én is kinyírtam volna magam, de szerencsére van valami, ami éltet, Jacko meg a példaképem...:) Szerintetek hulyeség volt ez miatt meghalni nekik? Én megértem oket!! :(
2009. júl. 3. 22:56
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Lehet halottal találkozni... A gondolataiddal idehívod, mert megérzik, hogy még nem engedted el oket.. Amúgy is, csak a test hal meg, de a lélek él tovább.. a lélek meg azért van a testben, hogy ne kószálódjon el, ezért van például az, hogy nem tudsz átnyúlni a falon, mert a lelked egy szilárd tárgyban van, ami a tested.. De ha a lélek kiszáll a testbol (ami az egész lét alapja) akkor a test elhal, a lélek még attól élhet tovább és kószálhat, mivel már nincs neki ott a fizikai megkotés, vagyis a test!
2009. júl. 4. 17:28
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
És ha megölnéd magad, mire mennél vele???? Visszahoznád??? Nem. Elmondom, mit érnél el vele: elképzelhetetlen leki sérüléseket okoznál a szeretteidnek, és meggyűlölnék Jacko-t habár Te szeretted... Én is sajnálom, megdöbbentett a halála. De az élet ilyen, tetszik vagy sem... El kell fogadni. És szerinted Michael mit szólna, ha látna, hogy miatta ölted meg magad???? Nem örülne, sőt, szomorú lenne miatta. Különben sem ismerted igazán... Mikor eldobnád az életed, gondolj arra, hány kisgyerek él a kórházban lélegeztetőgépre kötve, tűnyomok éktelenkednek a kicsiny kezükön... Gondolkodj... Gyújts gyertyát M. tiszteletére, gondolj rá, halgasd a zenéit, nézd a klipjeit, hallgasd a számait. Tiszteld meg ennyivel. Ez tenné igazán boldoggá...
2009. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
91%

Azért ölné meg magát, mert lelkileg gyenge.

De remélem nem vagy az :)

2009. júl. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%

Ezek az emberek azért haltak meg,mert Jackot nagyon szerették és tudják(tudták),hogy jó ember volt!Nem tudják elképzelni a világot nélküle!


Most próbáld elképzelni amit mondok:

Egy városban laksz Michael Jacksonnal és egy utcába.Egyszer csak hallod a mentőt és kifutsz és megnézed mi az.Látod hogy a mentők Jacko életéért küzdenek!Utána pár órával hallod,hogy Jacko meghalt!


Most milyen rossz lehet annak az embernek!

Ezt egy Michael Jackson rajongó írta aki nagyon szereti J

A Pop Királyát!!!

2009. júl. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem többen fognak öngyilkosok lenni, nekem is van olyan személy, aki ha meghalna, már nem akarnék tovább élni. De én úgyis hamarabb fogok meghalni, mint Ő. :)
2009. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Szerintem tobben haltak meg miatta, csak ennyit hoztak a nyilvánosságra... Csak véletlenul láttam meg az interneten.
2009. júl. 11. 15:26
 17/27 anonim ***** válasza:
63%
Meg is érdemlik az ilyenek a halált. Gyengék és hülyék. Neked sem ártana egy orvos... valami gond lehet a fejeddel.
2009. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
15:48 te bolond vagy!
2009. júl. 11. 15:55
 19/27 anonim ***** válasza:
57%

ő a bolond?

te tervezed hogy megölöd magad Jacko halála miatt..-.-"

Énis sajnálom hogy meghalt de nem ismertem csak a tv-ből mért lennék ezért öngyi.?nem lehetsz ekkora fanatikus..persze amíg élt senki nem foglalkozott vele..R.I.P. Jacko

temeg télleg keress egy orvost!

2009. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
58%
Sokan öngyilkosok lettek, de még többen megőrültek. Itt vagy Te, a még élő példa. És még egy pár kérdést idézhetnék, miszerint ők meg MJ-t akarják megidézni, meg beszélni vele gondolatokon keresztül. Tiszta szégyen, hogy élnek még ilyenek -,-" Javaslom a legközelebbi elmegyógyot.
2009. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!