Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottátok, hogy 12 ember...

Hallottátok, hogy 12 ember öngyilkos lett Michael Jackson miatt?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha nem lennének céljaim én is kinyírtam volna magam, de szerencsére van valami, ami éltet, Jacko meg a példaképem...:) Szerintetek hulyeség volt ez miatt meghalni nekik? Én megértem oket!! :(
2009. júl. 3. 22:56
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Lécci linkelj már nekem olyan kérdést ahol MJ-t akarják megidézni!

Amúgy már nem akarom megolni magam, Jacko megértette velem a halált, amikor nálam volt a multkor.

2009. júl. 11. 16:26
 22/27 anonim ***** válasza:
93%

Íme:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Te meg nem beszéltél vele, mert a holtakkal nem lehet beszélni. Van ott is egy hsz-em. Arról szól, hogy miért beszélne veled egy ismeretlen senkivel, és miért járkálna el embere millióihoz egy halott sztár...

2009. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
74%
te akkora barom vagy hogy az már fáj... Lődd csak tarkón magad, ekkora idiota ugyse hiányzik majd senkinek!
2009. júl. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
76%
ööö....velem egész napitt van....egész nap őt hallgatom...és ő nem olyan volt, mint a többi előadó,hogy billie jean is not my lover....aztán csáó,menny a dolgodra,hanem az ő zenéje megérinti az embereket....Love you Michael
2009. júl. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
76%

fura lesz majd 20 év mulva, mivel akkor még jobban fog fájni hogy nincs itt..kihasználták....szegényt....

sztori:a blood on the dance floor history in mix cícmű albumát lehuzta a sajtó, mert nem kapott reklámot...érdekes:minden idők legtöbb példányszámban elkelt remix albuma...bocsi...ennyi...THEBEST

2009. júl. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
30%

hohhan tudjuk, hogy MJ miatt? tehát nem mondhatták el, hogy:

"Michael Jackson meghalt, ezért haltam meg én is."

2010. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nem elmondták,leírták...végrendeletben :) Tudom,má régi ez a téma ahova most írok,de most találtam rá.Végül,ugye,sok ember lett öngyilkos a Király halála végett....dee,én hiszem hogy MJ mindig velünk marad,és mindig is lesznek embereke milliói akik őt imádni,és tisztelni fogják.Sok rágalom érte ŐT,de már sajnos nincs mit tenni.
2015. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!