Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottátok, hogy 12 ember...

Hallottátok, hogy 12 ember öngyilkos lett Michael Jackson miatt?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha nem lennének céljaim én is kinyírtam volna magam, de szerencsére van valami, ami éltet, Jacko meg a példaképem...:) Szerintetek hulyeség volt ez miatt meghalni nekik? Én megértem oket!! :(
2009. júl. 3. 22:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

1 életem van amit nem dobnák el senkiért...

Attól még,hogy Michael Jackson meghalt nem muszáj nekem is :P Sajnos ez volt a sorsa és kész.

2009. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
nem értem meg őket. ezek elvakult fanatikusok...én is szerettem a zenéjét, de nekem nem ér véget az életem attól, hogy neki végetért.
2009. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk én is azthittem, hogy véget ér az életem miatta, még most is nagyon szomorú vagyok :( De a céljaimat mindenképpen el kell érnem...
2009. júl. 3. 23:05
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Az egyik létező legnagyobb marhaság egy ilyen miatt öngyilkos lenni.
2009. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Komolyan? Huhh, azért ez durva... mármint hogy valaki kinyírja magát olyan miatt akit még csak nem is ismert igazán. Nem értem őket.
2009. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már több is..

Amikor meghallottam, hogy MJ meghalt rögötön arra a nemtomhány emberre gondoltam akik szintén meg fognak... :S

Gondolj bele ha Zámbó Jimmy miatt nemtomhányan megölték magukat akkor MJ miatt hányan fogják???

2009. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
elvakult fanatikusok,nem csinálnék ilyet,főleg nem médisztárokért
2009. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%
bocs médiasztárok akart lenni
2009. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Michael Jackson nem médiasztár volt!!!!!!!!

Amúgy má lassan én is gondolkozok rajta.. ha továbbra is nagyon fog hiányozni akkor kinyírom magam.

Habár a napokban egy este volt nálam és megvigasztalt, valamit meg is értettem, de én még akkor sem tudom felfogni.. olyan érdekes volt hogy találkozhattam végre vele..

2009. júl. 4. 15:54
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
és hogy találkozátl vele? hogy lehet egy halottal találkozni?
2009. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!