Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mulasszam el a HÁNYINGERT?

Hogy mulasszam el a HÁNYINGERT?

Figyelt kérdés
A délután túl sokat ettem egy bizonyos chipsből (hányingernél mindig tudom, melyik kaja a bűnös, mert sorban visszagondolok ilyenkor az aznap evett kajákra, és ha az egyiknél furcsa undort érzek és sajogni kezd a fejem, akkor az lesz az). Most estére nagyon hányingerem lett. Olykor elmúlik, de aztán visszajön. Nem akarok éjjel remegve arra kelni, hogy hoppá, mindjárt összeokádok itt mindent. Valami tipp? esetleg hideg szénsavas víz jót tesz neki?

2012. jún. 26. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy.
2012. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja bocs. Most nézem, hogy nem humor kategória. Akkor nem tudom és bocs az offért.
2012. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 wml90 ***** válasza:
dugd az ujjad a torkodba.. csak az fog segíteni!
2012. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hideg víz az jó, kortyolgasd! De sajnos kb fél óra múlva vissza jön.:S vagy amit az előttem szóló írt: hánytasd ki, hamarabb túl leszel rajta!
2012. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!