Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Testépítéshez akarok kezdeni!...

Testépítéshez akarok kezdeni! Mit egyek? Nem akarok semmilyen fehérje port proteint blablabla

Figyelt kérdés

Milyen ételeket fogyasszak?

zsíros kenyeret,hús-t? ötleteket várok !



2012. júl. 3. 21:34
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:

akkor ne akarj testépítést csinálni.

a testépítők mid használnak táplálék kiegésztőt és a versenyzők pedig szteroidot is.

nem tudom miért félsz a tápkiegtől,nem más mint sok sz artól megtisztított kaja porformában.

ennyi erővel a liszttől is félj meg a zacskós levestől csak mert porok.

[link]



az ismereteid nagyon hiányosak.

még azt sem tudod hogy a fehérje és a protein az ugyan az csak a fehérje magyar szó a protein meg angol.

előbb olvass sokat a témában mielőtt bele vágsz mert a mostani ismereteiddel nem fogsz semmire sem menni.

zsíros kenyér meg ilyeneket felejtesd el.


itt kezdheted az olvasást:

[link]


itt is olvasgathatsz:

[link]


[link]


máskor ilyen jellegű kérdést a sport kategóriába intézz mert itt nem biztos hogy észre vesszük.

2012. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sznofru válasza:

Ha tápkieg nélkül akarod, akkor minőségi tápanyagot kell enned:

fehérje: csirke, pulyka, hal, marha, tojás, túró, stb.

ch: barna rizs, zabpehely, búzakorpa, krumpli (esetenként), ritkán mehet tésztás is.

zsír is kell, lenmagolaj, tökolaj, mogyoró, tökmag, napraforgómag.

Zöldségek tömkelege, mehet még gyümölcs is.

Sok víz, és a többi...

2012. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kösz szépen Sznofru

ilyen választ vártam nem úgy mint az előző

tisztán akarom csinálni

2012. júl. 4. 12:46
 4/12 dirtboy ***** válasza:
ha tápkieget használsz is tiszta leszel
2012. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 dirtboy ***** válasza:
egyébként meg a tápkieg mellet is minőségi tápanyag kell nem csak akkor ha tápkieg nincs.
2012. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sznofru válasza:

Nincs mit.


Igen, tápkieg mellett is tisztán kell kajálni, csak erre nem tértem ki.


Tápkieg szempontjából a kritikus időpont az edzés után van, úgyhogy ott spec étrend kell ha nem tápkiegészítőt viszel be.

2012. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 dirtboy ***** válasza:

azért elárulhatnád neki hogy a tápkiegtől is tiszta marad mert úgy tűnik amit írtam egyik fülén be másikon ki na meg a linkekre sem sikerült szegénynek rá kattintani.


így segítsen az ember,nem is tudom ilyennek minek akarok egyáltalán segíteni.

2012. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sznofru válasza:
Ez olyan dolog, hogy ha valaki nem akarja, akkor nem szedi. Majd az idő múlásával rájön, hogy tápkieggel könnyebb, és akkor vagy elkezdi vagy nem. Erőltetni nem érdemes.
2012. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dirtboy ***** válasza:

ne ért félre nem erőltetni akarom,annyit akarok hogy ne éljen abban a hitben hogy a tápkieg az szteroid meg hogy az valami hű de nagy izom építő csoda por.

ennyit kéne neki felfogni.

hogy használ e vagy nem az engem nem érdekel de amit hisz róla az téves.

2012. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NagyonGonosz válasza:

A második válaszoló által ajánlott táplálékokat fogyaszd. Mindig legyen elegendő CH és fehérje.

A tápkieg nem más mint koncentrált tápanyag. Nem kell tőle félni nem káros, de ha lehet szilárd formában kell bevinni a tápanyagok "nagyját" , mert erre van kitalálva az emésztőrendszerünk. Ha minőségi tápanyagokból eleget eszel akkor is eltudsz jutni egy bizonyos szintig. Nem kötelező tápkiegeket használni. Viszont lesz egy olyan szint amikor már nem tudsz annyi szilárd táplálékot megenni, hogy tömegnövekedést okozzon. Ekkor már nem lehet továbblépni tápkieg nélkül.

2012. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!