Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fehérje a legjobb a...

Kova 55 kérdése:

Melyik fehérje a legjobb a fehérjediétához? Mert még akarok venni pluszba is fehérje port az eredményesebb cél érdekében?

Figyelt kérdés

2012. márc. 19. 19:54
 1/10 dirtboy ***** válasza:

fehérje diéta?

az meg mi?

2012. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2012. márc. 19. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Neee, el is hiszed, hogy használ? -.-'
2012. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,mert haverom is csinálja, és neki használ,rajtam sincs sok kg plusz ....max 5 kg,de sztem annyi se,és így hamarabb el lehet érni a kockás hasat meg persze a szálkásodást.Mellette futok súlyzózok és most nemsokára megint talajtornázok újra:P
2012. márc. 19. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nem vagyunk egyformák. AMúgy egy nagy f@szság az egész. Éhenhalás kb. szépen lehet fogyni izomból.
2012. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Zakathol ***** válasza:
100%

Amennyiben bevásárolsz fehérjedús kajákból akkor akár csinálhatnál egy normális szálkásító diétát is.


Sovány húsok, túró, tojásból napi ~3g/testtömeg fehérjét beviszel, ezek mellég ~2g/testtömeg szénhidrátot és nekiállsz sportolni (futás, tempós gyaloglás, kerékpározás).

Het 0,5-1kg fogyásra pedig belövöd a szénhidrátmennyiséget úgy, hogy ha 1kg-nál többet fogysz egy héten, akkor emeled, ha 0,5kg-nál kevesebbet akkor csökkented a napi bevitelt. A fehérjebevitel közben marad.

2012. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hmmmm...értem köszi szépen,és melyik fehérjét vegyem meg????? És mennyit igyak belőle és mikor?
2012. márc. 19. 20:18
 8/10 Zakathol ***** válasza:

Mivel a fehérje egy étrendKIEGÉSZÍTŐ, ezért annyit fogyassz belőle naponta amivel a napi tápanyagbeviteled ki kell toldani, ha nincs meg a szilárd táplálékból a kellő mennyiség.


Az pedig hogy melyiket vedd, egy kicsit tág fogalom:

- Van-e valamilyen érzékenységed (pl laktóz)

- Mennyit szánsz rá?

- Mennyire fontos az íze

stb

2012. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs érzékenység,én ezt néztem: [link]
2012. márc. 19. 21:13
 10/10 Zakathol ***** válasza:
Ez teljesen rendben van. Mondjuk vannak olcsóbb tejsavók is, de ebben én nem vagyok jártas. Sokan a VPX Syngex-et szokták javasolni, már csak az ára miatt is, jóval olcsóbb mint a scitec.
2012. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!