Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit csináljak teljesen...

Most mit csináljak teljesen kivagyok egész nap bőgök elegem van?!

Figyelt kérdés

Szóval tanfolyamra járok és még 1 hónap van belőle és azt tudni kell hogy gyerekes anyákkal vagyok ugye 40-50-60 éves a legtöbbje(na jó vannak velem egyidősek is de nem sűrűn járnak)és egyszerűen nem tudom felfogni épp ésszel hogy hogy lehet ennyi eszük főleg ennyi idősen ráadásul családanyák!!!!!!!! hogy valami mocskos módon viselkednek komolyan mondom hogy még középsuliba se volt ilyen egyáltalán nincs összetartás mert most azt játszák hogy nem szólok hozzád,nem leszek veled mint a dedóba komolyan mondom.Én meg az a baj hogy lelkis vagyok és eszméletlenül bánt az egész bőgök állandóan már nem bírom tovább úgy érzem. :( Hogy bírjam ki ezt az 1 hónapot? Meg állandóan piszkálnak hogy alig szólok valakihez de istenem ilyen vagyok csendes :(


23/L


2012. júl. 4. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

te most komolyan ilyenért sírsz?????????????????????

neked komoly lelki problémáid lehetnek......

f@asnak foglalkozol velük? hogy ők mit csinálnak? legyenek ilyen nyomorékok, de szerintem ez nem fog változtatni a te életeden...ne hallgass rájuk, ne foglalkozz velük...vagy mond meg nekik amit itt nekünk írtál, és hogy ezért nem szólsz senkihez, meg csendes vagy, mert ilyen viselkedéssel, meg ésszel ami nekik van...hát arra nem vagy kíváncsi egyszerűen..

2012. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mihamarabb vegyél sokkolót és paprikasprét. Hidd el, sok problémát megoldanak. :D
2012. júl. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!