Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyesek...

Miért van az, hogy egyesek külföldre mennek minden nyáron nyaralni, mások meg sehova se tudnak menni?

Figyelt kérdés
Én egyikbe sem tartozom, minden nyáron Balatonra utazom többször is, utána még párszor megyünk nyaralni, de külföldön még nem voltam sokat, csak egy napot Szlovákiában. De idegesít, hogy az osztálytársaim írogatják, hogy hányszor voltak külföldön, másokat meg szomorúan hallgatok, hogy nem tudtak sehová sem menni. Szerintem ez igazságtalanság. Szerintetek?
2012. júl. 17. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez az, de semmit nem lehet tenni. Ez az anyagiaktól függ.
2012. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legyen kommunizmus? Abban mindenki egyenlő?

Igen, ez az élet nagy igazságtalansága. Van, aki Mauritiust és a Bahamákat unja, más boldog, ha a Járda-szigetekre eljut. Van, akinek égő egy kétéves Audi, mások a 15 éves Ladájukra úgy vigyáznak, mint a szemük fényére.

Egyébiránt, attól, ha valaki, aki tehetné, de nem megy külföldre, attól még a csóró csóró marad.

2012. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!