Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munka ausztriai síközpontban....

Munka ausztriai síközpontban. Ezt elvállalnátok?

Figyelt kérdés
A munka és a feltételek biztosak. Idén decembertől jövő áprilisig tartana a munka, hazajönni nem lehet, szállás és étkezés biztosított havi 1000 euró fizuért. Párommal ketten mennénk, a szállodaigazgató régi ismerős. Biztos vagyok benne, hogy reggeltől estig kell dolgozni, 4 hónap másról sem fog szólni... Mennétek? Nekem a családom van adósságban, a páromnak azonban milliós tartozásai vannak. Szeretném vele építeni a jövőm, de amíg minden pénze a bankok fele megy tovább egyszerűen lehetetlen :(
2012. júl. 18. 11:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Se kocsink, se jogsink, egymástól külön élünk a szüleink nyakán :(
2012. júl. 18. 11:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elvállalnám,szintén ilyesmit keresek...Még mindig jobb,mint itthon robotolni 80 ezerért....
2012. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán, közben esténként lehet hágni a turista csajokat. :)


Egyébként még mindig megdöbbenek azon, hogy emberek képesek akkora adósságot felhalmozni, amit aztán alig tudnak kifizetni. :(

2012. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kell megdöbbenni, a párom szüleinek volt egy saját cége, ami tönkrement és adósságokba taszította a családot, valamint a diplomát nem adják ingyen, tandíjra is kellett pénz. Én most 120-ért dolgozok, elvagyok vele, havi 2 hetet dolgozok érte. A párom, aki diplomával a kezében és jó megjelenéssel sehol nem talál jó munkát és havi 70-ért robotol. Nekem nincs ínyemre a külföldi munka, de komolyan tervezem a párommal a jövőbeli közös életünket és nagyon zavarnak a hitelei, ezért elmennék vele bárhová, hogy összeszedjük magunkat. Én például úgy vagyok vele, hogy ha 30 éves koromra is, de szinte hitel nélkül szeretnék saját lakást vásárolni. 21L
2012. júl. 18. 13:52
 5/5 anonim válasza:

Menjetek! Minden kezdet nehéz. Én nyeltudás nélkül indultam útnak és már több mint egy évtizede dolgozom kint és most itthon töltöm a jól megérdemelt kintről fizetett gyesemet a picimmel. nem kell meggondolnom, hogy mit vehetek meg neki és mit nem . Az elején sokszor jöttem haza sírva, hogy többet nem megyek ki, de itthon a diplomámmal és 6 szakmámmal esélyem sem volt egyből sokat keresni. Mára megtanultam a nyelvet és kitágult a tudatom, nem látok úgy, mint a lovak. CSAK ELŐNYÖMRE VÁLT, baromi nehéz volt a kezdet, és én egyedül voltam teljesen.

Lehet nektek ez most szezonmunka, de ha már kint vagy és törtető maradsz rengeteg lehetőséged lesz. Persze ehhez olyan típusnak kell lenned. KITARTÁS!!!

2012. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!