Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Fiúknak mért baj ha egy...

A Fiúknak mért baj ha egy lány szemüveges, mért zavarja őket?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom engem nem zavar.
2012. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem se zavar ha egy lány szemüveges, hiszen az vagyok én is, csak meg kell találni a megfelelő keretet hozzá. Pl. szerintem nem áll jól egy lánynak a vastag sötét szemüvegkeret. A legszebb a vékony arany, vagy ezüst színű keret.
2012. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Martin55 válasza:
Nem zavar engem se :D Sőt vannak olyanok akiknek jobban is áll ha rajta van a szemüveg. Persze vannak olyan fiúk akik nem szereti, de nagyon kevés ilyen van. Nincs semmi baj :D
2012. júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon zavar ez az általánosítás. Amúgy nem minden fiút zavarja, ha egy lány szemüveges. Pl.: itt vagyok én van 2 szemüveges lány a házban, akivel rendszeresen szoktam találkozni. Az elmúlt napokban megláttam az egyiket szemüveg nélkül, és szerintem jobban áll neki, mintha kontaktlencséje lenne, vagy nem lenne szemüvege. Persze ez emberenként változó, hogy kinek tetszik, illetve kinek nem tetszik a szemüveg. Ami engem illet nekem bejön
2012. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!