Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hilton M. Products Ltd. Juhos...

Hilton M. Products Ltd. Juhos béla dolgozo megbizásával keres dolgozokat ebbe a gyárba. Vajon valos avagy átverés?

Figyelt kérdés

A vállalat Észak Írországba található:

Hilton M. Products Ltd

Unit 21a

Kilroot Park

CARRICKFERGUS

BT38 7PR (MAP)

County Antrim



Nemrég kaptam ennek a cégnek az alkalmazottjátol juhos bélátol egy e-mailt, hogy kimehetek dolgozni ebbe a gyárba nyelvtudás nélkül elég jo fizuért.... vajon valodi-e???? A munkás akit a fönöke megkeresett az juhos béla, s neki kellene 20-24 munkást szereznie.. az utazás augusztus 12.-én lenne... 80 eurot kell fizetni ha amellett döntök, hogy ők vegyenek repülőjegyet... ez azért kell ha nem mennék az átirási ktg... de erre nincs szükség ha én veszem a jegyet...


De amikor kértem juhos béla személyes adatait, hogy a cégen belül megkérdezzem személyének valodiságát, azonnal ideges lett, s nem adta meg... Sokszor dolgoztam már külföldön, csak éppen német nyelvterületeken, mivel németül beszélek. Soha nem mentem ki igy, mindig csak a közvetlen munkáltato által... nem tudom mit tegyek...



#Hilton M Products Ltd #juhos béla
2012. júl. 27. 23:40
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

egyébként nem én voltam az első aki ezen az oldalon ezt a kérdést feltette. innen volt az ötlet, hogy én is felteszem. Semmi törvénytelen dolgot nem tettem. Aki kételkedett az nem miattam mondta le a munkáját, mert én csak egy kérdést tettem fel! Nem mondtam senkinek h ne menjen!


Ki kérem magamnak h a nevem mellé irják h Fazekas? mert én becsületes tanult ember vagyok. Nem irtam semmi rosszat sem a cégrol sem az urrol. Most sem irok semmi rosszat, nem ugy mint juhos ur. A telefonszám amit meg megadott a beteg édesanyám telefonszáma aki rákos... tehat ez csunya dolog volt....


Szerintem semmi törvénytelent nem tettem, nem irtam, sem modntam h ne menjenek, vagy nem lenne valos amit juhos béla ir, csupán feltettem a kérdést.

2012. júl. 30. 20:34
 12/35 A kérdező kommentje:
egyébként meg ha valos ha nem ez a munka, örülök h nem mentem oda, hisz ki az az ember aki ilyeneket ir? én semmit nem irtam csak feltettem a kérdést... ő meg még kiadja az adataimat másoknak? ez az ami büntetendő! en semmi törvénytelent nem tettem, ha az lenne akkor a kérdést sem tehettem volna fel... ezt mindenki magaban is megfogalmazhatta, s van olyan felnőtt ember mindenki h eldöntse h kimegy vagy nem, függetlenül attol amit lát a neten. Es megegyszer irom nem én voltam az első aki feltette ezt a kérdést...
2012. júl. 30. 20:44
 13/35 izzé válasza:

az is csak átverés mert bárki betud ide regisztrálni és ezt a kiselöadást a repülö jegyröl megtartanni!!!!

kamu az egész!! minden jó és szép csak gyere dolgozni ez nem igaz!!!

sajnálom azokat az embereket akik ilyen lehúzos hipiknek bedölnek!!

2012. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
igaz.....
2012. júl. 30. 22:01
 15/35 licsike2 válasza:
Sajnos nem érdekes,hanem buta ország...senki nem veszi észre mi folyik itt és türnek,mint a bírkák...ha meg valaki segíteni akar azt elítélik...és neki esnek mint a barmok...ahelyett,hogy értelmes módon intéznék...nem véletlenül menekül innen az aki teheti...sajnálom,de legjobban azt,hogy nem lehet ellene semmit tenni mert már le van butítva az ország jórésze...és ezt sem veszik észre emberek ébredjetek már fel!!!!!!!!!!!
2012. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

nem jol gondolod.... Aki külföldre megy dolgozni azzal kell számitani, hogy a fele hazugság s átverés, de ezt csak az érti akinek volt benne része. Főleg , ha valamilyen közvetitő van a dologban.


Nekunk pont a csaladban történt ez meg , s pont irországban egy hasonlo gyárban ahol kivittek sok -sok ember, a gyár is létezett , s amikor az emberek bementek akkor kiderült h nem is volt felvétel.


Lehet ez a cég létezik, s a munka is valos, de mindig mindent teljes korüen le kell tudni ellenőrizni, s nem én voltam az egyetlen akinek ez nem sikerült. De most irtam ide utoljára, mert mar igy is tul sokat foglalkoztam ezzel az egy munkával.


Akkor lenne az ország lebutitva, ha mindenféle ellenőrzés nélkül csak ugy kimennének dolgozni. Lehet nem volt kötelező fizetni, de nem csak fizetéssel lehet az embereket becsapni...


De lehet igaz. én ugy döntöttem hogy nem megyek, s ha igaz is lett volna örülök h nem tettem. Mindnekinek aki megkapta a munát , s kijut remélem h ne atveres es minden rendbe lessz... akkor biztos minden ha mar ott vannak , s megkaptak a fizetést is...


mindenkinek minden jot.....

2012. júl. 31. 10:20
 17/35 anonim válasza:

Kedves Mindenki!!!

Voltak és vannak is és lesznek is furcsa dolgok ebben az országban...ezzel talán mindenki egyet ért ,azonban nálam annyi történt,hogy én is megkaptam ezt a levelet és valóban vagy 80 euró letét kellett volna,ha nem tudom magamnak megvenni a repjegyet.Viszont ha az utóbbit választottam volna akkor is mai nappal kellett volna azt visszajeleznem a cég felé és ha a letét mellett döntöttem volna,azt is mai nappal kellett volna közölni velük.Azonban ami érdekes,hogy én tegnap felhívtam ezt az Úrat és közölte velem,hogy az állás betelt....na ezt adjátok össze...:)A másik dolog,hogy az mentegetőzik,akinek vaj van a fején.És a harmadik dolog,hogy a kinti cégnél elvileg nincs is felvétel,mivel mi telefonon beszéltünk a céggel is,ami valóban létezik.Csak éppen a Juhos úrat nem ismerik.Egy biztos,hogy Bakos Istvánnak nincs mitől félnie,semmiféle jogászoktól és senkitől,mert Ő is csak szerette volna tudni,hogy kivel is áll szemben,ezért akarta leinformálni a Juhos Bélát,hiszen ez így lenne a fair.Hiszen akik megkapták ezt a levelet,azok mind őmellette állnak ....és még annyi,hogy 12-én én ott leszek a reptéren,hogy megnézzem a Tisztelt cégvezető Úrat és Juhos Bélát és mindazokat,akik elnyerték ezt a "hirtelen"betöltött állást ...akkor minden kiderül!!

További szép napot mindenkinek!!!

2012. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim válasza:
Pedig én tegnap akartam visszaküldeni a személyes adataimat. De akkor ezek szerint lehet jól tettem, hogy vártam. Azért valaki megírhatná, hogy milyen az állítólagos munka :)
2012. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
Tegnap előtt már azt mondta Juhos ur hogy betelt akkor kedden milyen adatokat várt valyon?
2012. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
Az csak egy dolog, hogy betelt...neki azért nem mindegy, hogy 12 embertől kap 80 fontot, vagy 30-tól.
2012. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!