Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hilton M. Products Ltd. Juhos...

Hilton M. Products Ltd. Juhos béla dolgozo megbizásával keres dolgozokat ebbe a gyárba. Vajon valos avagy átverés?

Figyelt kérdés

A vállalat Észak Írországba található:

Hilton M. Products Ltd

Unit 21a

Kilroot Park

CARRICKFERGUS

BT38 7PR (MAP)

County Antrim



Nemrég kaptam ennek a cégnek az alkalmazottjátol juhos bélátol egy e-mailt, hogy kimehetek dolgozni ebbe a gyárba nyelvtudás nélkül elég jo fizuért.... vajon valodi-e???? A munkás akit a fönöke megkeresett az juhos béla, s neki kellene 20-24 munkást szereznie.. az utazás augusztus 12.-én lenne... 80 eurot kell fizetni ha amellett döntök, hogy ők vegyenek repülőjegyet... ez azért kell ha nem mennék az átirási ktg... de erre nincs szükség ha én veszem a jegyet...


De amikor kértem juhos béla személyes adatait, hogy a cégen belül megkérdezzem személyének valodiságát, azonnal ideges lett, s nem adta meg... Sokszor dolgoztam már külföldön, csak éppen német nyelvterületeken, mivel németül beszélek. Soha nem mentem ki igy, mindig csak a közvetlen munkáltato által... nem tudom mit tegyek...



#Hilton M Products Ltd #juhos béla
2012. júl. 27. 23:40
1 2 3 4
 21/35 licsike2 válasza:
Nos már csak egy kérdés...ki a Juhos Balázs...ugyanis a hirdetés ezen a néven van feladva...
2012. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
Ezt kérdeztem volna a Mark urtol de a titkarnővel sikerült beszélni és JUHOS BÉLÁT nem ismerik ezt ad őssze!!!!!!!!!!
2012. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 licsike2 válasza:
Továbbá ha valaki szabadságon van akkor nem fog munkavállalókkal foglakozni...gondolom...
2012. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
Betyár egy tálentum lehetsz IRCSIKE!!!!!!!!
2012. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
Ircsike lehet te is Juhos ivadék vagy hogy nem reagáltál a nagy iromanyaidra de nem baj szorul a hurok 12én találkozunk a reptéren Márk urral meg Jhossal ha lessz vé a pucájába ugy legyen mert már levan nyomozva hol merre lakozik és a telefon be van mérve sok sikert!!!!!!!!! ott lesz a 80van euró okés vagy Juhos azota nem nézi ezt a honlapot?
2012. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:

Nah micsoda nyomozók vannak itt.

Kíváncsian várom a fejleményeket!!!

2012. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Tóth Éva 28 válasza:
Mit lehet tenni ha én már be is fizettem az összeget és még mindig semmit hír? Át lettem verve? Kihez fordulhatnék?
2012. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
Hát gondolom a rendőrséghez.
2012. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 licsike2 válasza:
Nem vagyok Juhos ivadék,csak szánalmat tudok érezni azokkal szemben akik egyáltalán hisznek még a gyerek mesékben....
2012. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Hát mi is átutaltuk a kért összeget és azóta semmi!!!Írtunk emailt a cégtulajnak hogy most mi is van valójában most várjuk a válaszát!
2012. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!