Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg tilthatja anyám hogy...

Meg tilthatja anyám hogy tetoválást csináltassak? (többi lent)

Figyelt kérdés
15éves vagyok és barátommal szeretnénk közös tetoválást csinálni nekem:K&D(Krisztián&Dorina) neki:D&K(Dorina&Krisztián)csak az a baj hogy anyám nem engedi pedig a barátommal már 7hónapja együtt vagyunk a tetkónkat a barátom apukája fizetné..! Mit tegyek hogy anyám meg engedje? Esetleg ha ez engedélye nélkül megcsináltatnám mit szólna?

2012. aug. 12. 19:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Megtilthatja.

És meg ne merd csináltatni, az Isten szerelmére, 15 vagy, ilyenkor mindenki azt hiszi, hogy örökké tart. De ha együtt lennétek 20 éve, akkor is azt mondanám, hogy hülyeség!

22/L (két felkarom, mellkasom fullra kivarrva, plusz lapocka, szóval nem tetkó gyűlölet jön belőlem)

2012. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
18 éves kor alatt szülői engedéllyel, nyilatkozat/személyes megjelenéssel, de más esetben 18 alatt szóba se állnak veled.
2012. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, 15/l talán 16. A barátjával oda meg vissza vannak egymásért már majd nem egy éve. A barátja kiment az olimpiára a családjával. Tegnap láttam facebookon, hogy a csajnak kivan rakva egy fénykép az új tetkójáról (The first love is the most exciting), mellette irkálta hogy milyen büszke magára...Ezt a barátja is facebookról tudta meg.

Aztán szakított vele ugyan azon indok miatt, mint amiért én sem javaslom.... ki tudja, hogy mi fog történni a jövőben!? Este megint kibékültek de ki tudja mi lesz még?

Ez tegnap történt...

2012. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

XD

csináltasd meg, legyél te is azon idétlenek között akik ilyen marhaságot csinálnak... istenem, 7 hónapja együtt vagytok?? wooow, nem semmi.

nekem volt egy barátom 4 teljes évig, mégis szétmentünk, pedig aztán mi 18 éves korunkba jöttünk össze, és imádtuk egymást, sőt össze is költöztünk, sőt a munkáját is kockáztatta miattam, mikor kórházban voltam

ne legyél már naív, nagyon kislány vagy még, később még sokat fogsz magadon röhögni ha ezeket visszaolvasod

kész röhej ez az ötlet. béna

2012. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Annyit üzennék mindenkinek,szerintem hagyjuk ezt a 15 éves csitrit nem bírja megérteni,hogy miről beszélünk neki.
2012. aug. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
09:15ös b*zd meg ha még 1x le csitrizel én meg kereslek és esküszöm hogy szájba váglak :@
2012. aug. 24. 09:41
 27/30 A kérdező kommentje:
09:10es*
2012. aug. 24. 09:42
 28/30 anonim válasza:
De helyesen írni még mindig nem tud! :D pl: "le csitrizel" --> lecsitrizel
2012. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Na, tart még a nagy szerelem?
2013. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

15 evesen filc tollal se erhetnenek hozzad.

1: Anyud HA engedne is, csak 16 felett tetovalhatnsk rad szuloi felugyelettel.

2: latod, itt "hiztizel" 15 evesen (lany letedre), hogy te felnotteket megkeresel stb... Nem tul "felnottes hozza allas"..

De amugy meg ha azt nezzuk, es kicsibe csinaltatod meg, es szetmentek, masik tetkoval ellehet takartatni...

DE GYEREKVAGY MÉG!

2014. jún. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!