Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem lett ilyen...

Csak szerintem lett ilyen béna a gyakorikerdesek.hu?

Figyelt kérdés
Nem lehet semmi olyat kérdezni, hogy "Hol tudnám ezt letölteni?" meg ilyenek.
2012. aug. 14. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem bénaság, hanem törvény kérdése.

Nem lehet letöltési oldalra linkelni, mert az oldalt büntetik meg jogvédett tartalom terjesztésének elősegítése miatt.


Emiatt nem lehet válaszolni letöltőoldalakat, mert törölnék, így egyből a kérdést is törlik. Mivel nem lehet linkelni oldalakat, a válasz magában is meghiúsul, mert olyan cenzúra van az oldalon hogy letiltja a link bemásolásának lehetőségét.


Más szemszögből: ha nem tudsz beírni Google-be annyit, hogy a játék neve + torrent vagy tárhely neve vagy a fájl típusát, akkor meg is érdemled hogy töröljék.

2012. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van.
2012. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előző kérdésedet nem én töröltettem, de úgy látom nagyon választ akarsz rá kapni:


Nem, mivel nem rossz szándékból vagy bántásból írtam, amit írtam. Ha nem tudod elfogadni, hogy ez a valóság és eszerint kell eljárni az oldalnak, és emiatt sértettséget érzel, azt sajnálom.

2012. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, hanem azt miből gondolod, hogy ha le akarok tölteni valamit, akkor az az első dolgom, hogy ide kiírom.

Hát marhára nem.

Én előtte google-ban keresem, meg torrent oldalakon, még a piratebay is gyakran használom. De vannak bizonyos dolgok amiket nem lehet ilyen könnyen megtalálni.

2012. aug. 14. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted "béna" a törvények betartása. Fogadok, hogy még nem ütötted meg a bokád, de ami késik, nem múlik...

Nem tudom olvasol-e ilyen jellegű híreket, de egyre komolyabban veszik a letöltéses dolgokat Magyarországon is. Merthogy az lopás. Nem tudtad? Teljesen jogos, hogy itt sem támogatják a lopást. Szerintem.

2012. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!