Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van hogy 2 hónap alatt...

Miért van hogy 2 hónap alatt egyszerüen mindenkit elvesztettem aki fontos volt?

Figyelt kérdés

mióta vége lett a sulinak azóta kezdődött el az egész..

régen jó volt, sok barátom köztük 3"legjobb barátnöm/barátom " is volt akikről ma már tudom hogy nem voltak igaz barátok.. az egyik , amióta vége lett a sulinak nem engedték el sehova, de nem is az a kiakasztó hanem hogy mindig nekem kellett neki írni, amit egy idő után meguntam mivel ő engem nem is keres, nem is érdekli már hogy mi van velem, mert őt már csak az 'új osztály érdekli' mert most megyünk 9.be és mind3-an máshova.. a másik 2 "legjobb barátommal"(fiú-lány) ugyanugy tartottuk a kapcsolatot, majdnem mindennap taliztunk meg ilyenek.. egésszen addig ameddig nem jöttek össze..mondanom sem kell szinte utána már le lettem sz*rva, talikon is csak azt kellett néznem hogyan smárolnak.. probáltam volna inkább külön-külön találkozni de akkor meg 'soha nem értek rá' ha meg igen, akkor meg mindenképp 2en jöttek.. ugyhogy ki is akadtam mert oké hogy a srác is nagyon jó haverom volt de attol még elötte nem tudom annyira megdumálni a csajos dolgokat, és ha hivtam a barátnöm akkor meg azt mondta h nem ér rá, vagy nem engedik el.. ugyhogy a végén megmondtam a barátnőmnek hogy akkor válasszon köztem és a srác között.. ő meg őt választotta, a srác azóta is 'próbál' velem jóba lenni, legalábbis fb-n meg amikor nincs ott a 'b.nöm' akkor folyton izél hogy neki én fontos vagyok, meg nem akar velem összeveszni.. aztán amikor épp össze futottunk a bnömmel volt és még köszönni sem tudott..ráadásul mindent elmondott a b.nömnek hogy "Én tiszta depi vagyok stb stb" mert hogy mondtam neki hogy jobb ha inkább nem hisz senkinek mert elöbb-utóbb pofárafog esni (csak mint jó tanácsként) .. vannak még sok barátom, de bennük nem érzem hogy különlegessek lennének vagyis nemtom hogy mondjam.. szóval hogy nem olyanok akikkel eltudnám képzelni hogy elmondok neki mindent és legjobb barátnöm lessz.. lassan már 1 hónapja ott tartok hogy egyszerüen teljessen egyedül vagyok, hiába vannak barátaim:( a szüleimmel sem valami jó a kapcsolatom.. nemértem mit kéne már tennem, nagyon rossz így hogy magamba kell mindent folytanom mert senkivel nemtudom megdumálni:/ és hogy 2 hónap alatt igy tönkre megy valaki élete..


2012. aug. 21. 16:46
 1/2 A kérdező kommentje:

(bocsi a hülye megfogalmazásokért stb..:S )

15/L

2012. aug. 21. 16:47
 2/2 anonim válasza:

Én is a nyár elején vesztettem el az egyik legjobb bnömet és így a baráti társaság is vele ment, szintén ö se nagyon keresett és leszart sokszor. Néha én is érzem úgy hogy tök egyedül vagyok és nincsenek barátaim, csak mindig elárulnak. Igaz párkapcsolatom van és a szüleimmel is jó a viszonyom, de azért hiányoznak a barátok.

Nyugi a középiskolában fogs magadnak új barátokat találni, én is találtam és ezért is várom hogy már suli legyen, igaz csak 2 év után tudott mindenki jobban kibontakozni. De sokan azt mondják hogy középiskolában születnek a nagy életre szólo barátságok, szal fel a fejjel, légy nyitott, de azért gondold meg, hogy kinek mit mondasz el.

2012. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!