Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másfél hónap alatt mennyi...

Másfél hónap alatt mennyi változást lehet így elérni? Fontos!

Figyelt kérdés
Minden nap reggel Rubint Réka 20 perc (fenék, comb), délben ebédelek, utána csak este egy grapefruit, szűz tea kapszula reggel-este, zöld tea minden nap, csak teljes kiőrlésű kenyér reggel, plusz 4-5 liter víz. És heti 3x tekercselés. Meg az utolsó két héten heti 3x még pluszba aerobic és reggel 40 perc Rékázás. (addig idő hiány miatt nem megy). Szerintetek?
2010. nov. 13. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A mozgás szuper ;) Nem sok ilyen ember van, mint te, aki annyit mozog.

nem említetted ugyan, hogy van-e tízórai/uzsi, de ha nincs, mindenképp legyen, még ha az 1-1 gyümi is!

Vacsira pedig épphogy nem ch kéne (gyümölcs az ch... ráadásul este megerjed a gyomrodban, nem jó este gyümit enni...), hanem FEHÉRJE. 1 tojás, sovány sonkával, túróval mehet, vagy csirkemell zöldségekkel. :)

2010. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, kifelejtettem a kérdésedre a választ: sztem heti -1 kg garantált (ha nagy súlyfelesleged van, heti 1,5 is akár.)

Az elején több lemehet, a felesleges víz + méreganyagok ürülése miatt. (lehet első héten 2 kg-2,5 kgot is fogysz).

2010. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagyon jó a terv, de a minden napi megerőltető torna ha előtte nem sportoltál semmit nem a legjobb megoldás a zsírpárnák eltüntetésére, az első egy két hétben a ha kihagyod mondjuk minden harmadik napot és helyette futsz jobb eredményt érsz el. A napi 4-5 liter víz pedig nem valami egészséges mert egy ilyen mennyiség megterheli a veséket. Szerintem maradj a 3-3,5 liternél. A szűz tea kapszula zöld teával való kombinálása pedig erős hashajtó hatású itt is jobb a fokozatos elkezdés. Ilyen tervel a 8-10 kg sem lehetetlen perce ez attól is függ mennyi felesleged van mert a többől könnyebb leadni az utolsó 5-6 kg pedig nagyon nehezen tűnik el.
2010. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Régebben sokat sportoltam (heti 4-5x spinning meg Rubint Réka volt akkor is), csak egy éve kb. abbahagytam (folyamatos vizsgák az egyetemen,nyelvtanulás, meg napi 9-10 óra irodai meló) és emiatt meghíztam. Sajnos körte alkat vagyok, így minden a fenekemre és a combomra ment. De már nagyon nem érzem így jól magam a bőrömben. :( Ismerem a szűzteát is, nekem bevált anno.

Egyébként azt hallottam, hogy a grapefruit zsírégető hatású és ún. negatív kalóriás gyümölcs, azért gondoltam. A szűztea kekszre gondoltam még vacsira.

2010. nov. 13. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!