Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha meghal Madonna, korulotte...

Ha meghal Madonna, korulotte is olyan nagy felhajtás lesz mint Michael korul?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy igen... Most nem nagyon szereti Madonnát senki, legalábbis nem látom jelét, mikor meg majd meghal, divatot csinálnak belole is?!
2009. júl. 24. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, biztos.
2009. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is nagy felhajtés lenne, de nem tudom hogy akkora mint Michael halálakkor. Azért Michael a pop király volt, s nagyon nagy valaki volt, Madonna a közelében sincs, de azért nagyon megrettentő hír lenne, ha ő is meghalna.
2009. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nagy felhajtas lenne! A bulvar lapok is meg kell eljenek valamibol :D
2009. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha meghal depresszióba esem.szerintem egyen rangú Michaellel ő a pop királynő.nagy felhajtás lenne tuti.
2009. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is szeretem Madonnát, szerintem is o a pop királyno :)

A kérdés csak úgy eszembe jutott...

Na és mit gondoltok, róla is találgatnának?

2009. júl. 24. 18:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

biztos róla is kitalálnának valami h*lyeséget h agyon ráncfelvaratta magát stb.. (ez csak egy példa volt) igazából nem tom milyen műtéteken esett át :)

Miles away száma jó =)

2009. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem nagyobb
2009. júl. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy közelébe sem ér? Michael Jackson a pop királya (volt), Madonna a pop királynője! Megrendítő lenne. Én amúgy nem vagyok kifejezetten Madonna rajongó.
2010. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!