Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Hova menjek? Állatorvos akarok lenni.

Jövőre fejezem be az általános iskolát,és nagykoromban állatorvos akarok lenni. Debrecen környékén hol érdemes tovább tanulnom?

A válaszokat előre is köszönöm!!

Keress kérdéseket hasonló témában: orvos

2012. aug. 24. 18:58  Privát üzenet  

A válaszok
Én a helyedben gimibe mennék tovább, ha lehet biosz-kémia szakra. Bár végülis az a lényeg, hogy egy jó érettségit csinálj majd a 4. év végén, amibe benne legyen a biosz és a kémia is. Ja meg pluszba nem árt egy kis angol középfokú nyelvvizsgát is letenni, de azt ráérsz majd a 3. vagy 4. évben is

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2012. aug. 24. 19:08 Privát üzenet
Ha sikerül a felvételi jó messzire fogsz járni egyetemre. Úgy tudom magyarországon csak egy helyen képeznek állatorvosokat.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2012. aug. 24. 21:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok nekem egy pankrátor nevet? És kellene egy jó Finisher és egy kopogtatós fogás is mert pankrátorkodni akarok!
Hogy ha állatorvos akarok lenni hoz milyen értségi követelmények vannak milyen érettségivel kell rendelkezni az alapokon kívül ill milyen eredmények kellenek?
Szerintetek ha állatorvosira akarok továbbmenni, akkor mennyivel emelik ezéven a ponthatárt?
Állatorvos akarok lenni de mégis hogy fog ez nekem sikerülni?
Ha állatorvos akarok lenni, akkor gimnáziumba vagy szakközép iskolába kell majd menni?
Nagyon fontos! Hogy tudom megrendelni az oasap-on a cuccokat hogyha nem akarok fizetni mert van kupon-om?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!