Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális? (többi lent)

Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok,engem már általánosban is lemelegeztek meg középiskolában,amikor megkérdeztem hogy mégis miből veszik hogy meleg vagyok,a válasz az volt hogy "látszik a viselkedéseden"..én meg..o_O.....amikor felhoztam ezt a témát egyik lányismerősőmnek,minden...kivilágosodott...ő mondta nekem hogy valószínűleg azért melegeznek le mert érzelmesebb vagyok az átlagnál...ezt nem is tagadom,a másik dolog meg hogy jobban érzem magam a lányok társaságában mint a fiúk társaságában ,és jobban is szót értek velük, visszagondolva,már kiskoromban is több lány barátom volt mint fiú,jobban is szeretem a lányokat,ők jobban megértik az embert...naszóval a kérdésem az lenne a leírtakból..ez mennyire normális.

2012. aug. 27. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ertem a kerdest. Mennyire normalis?haat...
2012. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is érzelmes vagyok22 évesen, de a gyurásról nemlehet beszélni a lyányokkal :) de komolyra forditva a szót azért is lehet mert ilyen a csalàdod ugy èrtem lànytesòid vannak , v. ilyesmi, az ilyen nagy hatàssal van a jellemedre, nekem is csak hugaim vannak ezèrt nemvagyok az a arrogàns tipus ki nagy bàttyài között nött fel , de persze egyszerüen csak ilyen vagy ilyennek szūlettèl szerintem ezzel nincs gond.
2012. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy kifogtál egy nagy rakás szar fiú bandát. Gyere össze egy csajjal aztán villogtasd a képükbe.
2012. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!