Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj, lehet e rajta...

Kis Pitta kérdése:

Mi lehet a baj, lehet e rajta változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


8 - 9 évesen pszichológushoz fordultunk osztályfőnököm tanácsára, mert nagyon visszahúzódó vagyok ami igaz a mai napig is , pont mult héten sétáltunk haverral az utcán, és nem tudtam mit kérdezni .. egész úton azon gondolkoztam miről is dumáljunk.. egy - két szót váltottunk csak, ami szerintem nem normális .. a pszichológus akkor azt mondta mivel anyum is ilyen volt kiskorában örököltem a génjeit és ezen nem lehet változtatni .. Kíváncsi volnék a ti véleményetekre is , ha örököltem ezt a természetet akkor ezen nincs mit aggódni csak el kellene fogadnom, hogy én ilyen vagyok, és kész ? Vagy esetleg keressek fel más pszichológusokat ? (Most 15 éves vagyok)


2012. aug. 29. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen: fogadd el és kész. Ha valakivel akarsz, akkor tudsz is beszélgetni, ez a képesség mindenkiben benn van, ne aggódj :)

A pszichológust meg hagyd a fenébe (szerintem), próbálj meg inkább magadon segíteni.

2012. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én haverral állandóan tudok pofázni, megállás nélkül, de ha lányokkal sétálok van olyan, hogy nincs mit mondanom, olyankor mondj valami hülyeséget, vicces dolgot, de tulajdonképpen akármit mondhatsz.(haverral a szarásról is tudnánk órákat beszélgetni)
2012. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A pszichológusok hülyék. Egyszer el kellett mennem egyhez, mert apa is ugyan ezzel a problémával beiratott vagy mi, erre pár látogatás után kijelentette hogy komoly segítségre van szükségem. Teljesen elmebajos lehetett, nincs semmi bajom, szóval ne higgy neki feltétlenül. Találd meg azokat az embereket akikkel tudsz lazulni, és nem kell gondolkodnod olyanokat hogy miről beszélgess. Próbáld ki pl. a Slowly nevű alkalmazást, szinte csak normális emberek vannak ott, én is fent vagyok pl. és pár barátomat onnan ismerem (no sponzor xD) . De ha egyszeri alkalom volt akkor ne is foglalkozz vele, lehet csak ilyen napotok volt és kész.
2019. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!