Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit keres ezen az oldalon...

Mit keres ezen az oldalon ennyi ráérős, unatkozó, rosszindulatú, poénkodó ember?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megszámolni nem lehet azokat a formákat akik egésznap tök ráérnek, oltogatnak topikokat, kérdéseket.

Hozzá nem értő, rosszindulatú, hsz-ekkel piszkitják a normális kérdéseket. Élvezkednek más nyomorúságán, baján.


MIÉRT JÓ EZ NEKTEK???


2010. jún. 7. 22:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát, a normális kérdéseknél zavaróak, de le kell szarni, úgyse tudsz mit tenni. Viszont ha hülye a kérdés, akkor azért megérdemlik szerintem.
2010. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezért.


Babi néni

76/N

2010. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Fura, engem sose zavart ilyesmi...
2010. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Eléggé zavaró tud lenni egy normális kérdésnél.

Sok a h.ülye primitív ember.Ez van. Megszoksz vagy megszöksz:D

Bár gondolkodtam azon , ha lehetne törölni a kérdéseket, akkor visszalehetne térni az eredeti kérdésre.Mert így ha vki beszólogat akkor csak vita lesz és nem tudunk rátérni utána az eredeti kérdésre, na az már elég zavaró tud lenni és bosszantó.de hát nagy az Isten állatkertje csak kicsi rajta a kerítés:D:D:D Mennyire igaz!:D

2010. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azért!

BIKICSUNÁJ!!!!!!!!!!!

2010. jún. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 haggyámán ***** válasza:
Bikicsunáj: kapd be a.. tudod mimet? A bal bokám. :)
2010. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

már nem bikicsunáj, hanem don hörbi

http://www.youtube.com/watch?v=QyaE8oTAMVQ

2010. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Na baz meg, ez már durva. Azt hiszem én befejeztem a bikicsunájozást.
2010. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fáákkkker!!!!Ezt nem is láttam! XDDDDDDDDDDDD
2010. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez a szólásszabadság. A legérdekesebb dolog az egészben az, hogy nagyon sokakat letiltanak a válaszadásról.

Nem tudhatod, hogy másoknak mi kell. Ha valakinek van valami "nyomorúsága", lehet, hogy egy ilyen "hozzá nem értő, rosszindulatú" hozzászólás fogja kibillenteni a már amúgy is ingatag álláspontjából. Így a kérdező is fejlődik. Szerintem sokkal nagyobb baj az, hogy a legtöbben nem látják meg benne a humort, az iróniát, mert még véletlenül sem akarnak a "nyomorúságukon" változtatni...

2010. jún. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!