Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, csak nem utál az...

Mit tegyek, csak nem utál az apám?

Figyelt kérdés
Egyszer feltettem már egy kérdést, de azóta változott minden. Amikor a régi házunkban laktunk tesóm és én egy szobába voltunk. Most elköltöztünk nagyihoz, és különszobája van. Először én kaptam egy karcos bicajt, tesóm persze egy vadi újat. Mióta felköltöztünk tesóm 3 TV-t kapott, azért mert az egyiken csak 5 csatornát játszott (pedig be van köttetve) utána újat kapott de ahhoz rossz volt minden tv kapcsoló, most pedig kapott egy plazma Tv-t és új Tv kapcsolót mellé. De tesómnak azt megígérte, hogy most laptopot fog neki venni. Mit tegyek? Tényleg nem kapzsiságból kérdezem, csak kezd idegesíteni hogy ő mindent megkap én meg mindig alul maradok alatta.

2012. aug. 31. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hiszem olvastam a régi kérdésedet, bár nem vagyok benne biztos.


Nem tudsz valami okot miért viselkedik veled így? Esetleg kérdezd meg tőle hogy miért csinálja ezt veled, hogy a tesódnak mindent megad, nekem meg nem, miért nem foglalkozik veled.

2012. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Am az van hogy vega vagyok, ami neki nagyon nem tetszik, meg elvárásai vannak hogy legyek kőkemény izom, stb. De egyszerűen én nem olyan alkat vagyok, lehet hogy ezért...:/
2012. aug. 31. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!