Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Speciál kérdés: miért ilyen...

Speciál kérdés: miért ilyen elfogadhatatlan az, ha valaki zárkózott hajlamú?

Figyelt kérdés
mert az vagyok. elég ijesztő. mintha kényszeres dolog lenne. vannak nagyon megértő, szimpatikus emberek, akiket kivételesen kedvelek, bár néha találkozunk, legtöbbször neten tartjuk a kapcsolatot. valamilyen szemszögből ők is kedvelnek, mert tehetséges, érdekes vagyok a szemükben. de nem tudom mennyire fogták fel, hogy milyen zárkózott tudok lenni, és magányos. vannak néha utalásaim, amikor szóba jön, "nem érdekelnek az emberek" típusú címkéken, és olyankor mintha besértődnének, vagy csak ennyire tartanak a magamfajtától? pedig érdekelnek az emberek, és néha "önvédelemből" nagyképűséget sugallok, amikor ilyesmiről van szó.
2012. szept. 2. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert az emberek szeretik, ha érdekesnek tartják őket, ha figyelnek rájuk, viszont egy zárkózott embertől ezt a visszajelzést sosem fogják megkapni, ezért megsértődnek.
2012. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ebben igazad van:)

de ha úgy van, kimutatom a szimpátiám az embereknek, és olyan vagyok aki szívesen kötődik másokhoz, csak különlegesek neki, de a világtól elfordul.

2012. szept. 2. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!