Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék le fogyni kb 40...

Hogyan tudnék le fogyni kb 40 kilót úgy hogy ne legyek állandóan éhes? ( nem az evéstől híztam el, hanem pajzsmirigy problémáim vannak! )

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 18:35
 1/6 anonim válasza:
0%
kitartás nem lesz könnyű sok akaraterő kell sokat kell mozogni és nem enni unalomból szép napot
2012. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Kérdezd meg az endokrinológusodat,hogy nem -e javasolja a Byettát? Én most tartok 25 minusznál.
2012. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Sport, sport, sport - ezenkívül gyakori kajálás, ha megoldható, akár napi 5x egyél, ne sokat, hanem finomat, amitől jól laksz, de mégse extra bevitel.


És, ahogy írtam: sport. Nem kell egész napos kondira gondolni: egyszerűen ha lehet, busz helyett sétálj, menj fel gyalog a lépcsőn, stb. Ezek hatalmasat segítenek (no meg rengeteg bringázás, torna, stb)

2012. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
En is pajzsmirigy beteg vagyok. Mindenkeppen egeszseges eteleket egyel, akloria szüksegletednek megfelelöen. Semmikeppen ne nassolj, ha igen akkor csakis gyümölcsöt, vagy zöldseget. Fogyassz sok folyadekot, de ne cukros, szansavas üditöket, hanem vizet, zöld teat, gyümölcsteat, akar melegen, akar jegesen. Finom, es etvagycsökkentö, meregtelenitö is. Sportolj mindenkeppen, de ne ess at a lo tuloldalara, aki azt irja minden nap fuss, nagyot teved, semmi keppen sem szabad minden egyes nap csinalni, heti 3 szor egy ora böven eleg, ezt az orvomom tanacsolta, mer en rendesen racsesztem a heti östszöri egy oras futasra, tönkre tettem a terd izületemet vele teljesen!!!! Es igen, ha lehet gyalog menj mindenhova, lepcsözz, legyel aktiv. Ez fontos. Esnyilvan kaptal gyogyszer. Ilyen eletmoddal nem letezik, hogy ne tudj lefogyni. Nekem sikerült, nem keveset, 60 kg ot fogytam!
2012. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! igyekszem megfogadni őket A sporttal sajnos hadilábon állok! a szívem nem bírja sajnos gyerek koromban sem tornáztam! ( ezért tartom magam selejtnek) gyalogolni gyalogolok majdnem minden nap körbe járjuk a falut a gyerekeimmel :) hát bicajozni nem szoktam de ha el múlik ez a nagy hőség majd bele kezdek!!! Mégegyszer köszi mindenkinek!!!!
2012. júl. 7. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:
na,sikerült? :-)
2014. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!