Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek ilyen barátokat?

Hogy szerezzek ilyen barátokat?

Figyelt kérdés

Szóval elvesztettem mostanában a haverjaim, de el akarok járni hétvégente(korábban velük jártam el és osztálytársaim is). vannak ilyen haverok, de max így suliban(2 éve járok oda), és az érdekelne, hogy tudnám vissza szerezni az előző sulimból a kapcsolataim. Velük szívessen eljárkálnék, csak vmelyikeknél alapból nem próbálkozok. Másikak hívtak, de aztán lemondták, és úgy érzem h nem látnának szívesen. Valami ötlet? Hogy tudnék azokkal találkozgatni akikkel az előző sulimban spanoltam össze? Vagy rávenni a sulimbelieket h eljöjjenek velem(jobban csak idén kezdtünk haverkodni, és így inni vagy ilyesmit gondoltam). Vagy vissza szerezni az elvesztett kapcsolataim?


Tudom h sok a kérdés, meg az egész ilyen nagyon zagyva, ha vki nem ért vmit elmagyarázom, csak segítsen vki lécci!



2012. szept. 7. 20:58
 1/2 anonim válasza:
100%

A vki még elment, de ez a lécci ütött a végén rendesen :D


Először is: miért vesztetted el a régi barátaidat? Mert ugye csak úgy nem lehet megbontani egy kapcsolat szálát sem.


Másikak (mások) hívtak, de utána lemondták. Ehhez az a kérdésem, hogy ha volt, akkor mi volt az indok? Vagy ha nem volt, akkor amíg ennek nem mész utána, addig nem tudod meg biztosan, hogy nem látnának-e szívesen.


Szóval annyira kérlek, hogy ezekre válaszolj és lehet, hogy akkor már lesz miből kiindulni :)

2012. szept. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A mostnai sulimban azért vesztettem el a kapcsolataim, mert hülyén viselkedtem. Kezdek velük beszélni néha, de igazából nem tudom, hogy bírnám őket visszaszerezni(olyan emberrel lógnak általában, aki az ellenségem). A régiek közül is igazából 1-el tartom a kapcsolatot(ő vitt volna a többiek közé, akiket amúgy már ismerek). Nem nagyon tudtam megkérdezni tőle, hogy miért nem megyünk. Lehet azért mondta le mert nem tudott volna plusz embereket összetoborozni, vagy ilyesmi(habár most vannak ilyen családi problémái is szóval passz). A sulis haverokat meg hogy tudnám elcsalni valahova? Mert zenében meg mindenben eléggé külömbözünk, de jófejek, meg együtt lógunk sokaszor. ha tudnál segíteni azt nagyon megköszönném
2012. szept. 8. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!