Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább!?

Nem bírom tovább!?

Figyelt kérdés
Szóval....12 éves vagyok és lány. Úgy érzem senkim sincs, mamámat szerettem nagyon,de megahalt...apám és anyám elvált apámat nem látom gyakran....anyámnak van barátja és már üsszeházasodtak. És ha ez nem lenne elég most tudtam meg hogy anyám 2 hónapja terhes...mondtam anyámnak a nem veteti el akkor megölöm magam ő meg azt mondta hogy tegyem meg.... megbolondulok. Úgy érzem hogy senki nem szeret,és hogy senkire se zsámithatok...mit tegyek?Esetleg milyen növények okoznak vetélést vagy hogyan pusztulhatna el a fattyút? Mit tegyek? Úgyérzem nem bírom tovább 1 x el is ájultam,kérlek segítsetek!

2012. szept. 19. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

te hülye vagy,mi bajod azzal a meg nem született gyerekkel?neked orvos kell,meg mi az,hogy anyádat zsarolod? kinek képzeled magad?más ember örülne,hogy lesz testvére,te meg itt játszod a hülyét

vernek téged vagy mi?meg ha sikerülne is elvetetned a gyereket gyilkosságért már fel lehetne jelenteni,meg zsarolásért is,gondolkozz már el magadon,sok embernek nagyobb gondja van mint neked

2012. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A probléma megoldásához nem feltétlen kellene "pusztulnia a fattyúnak" hiszen ő nem tehet semmiről és nem az ő hibája, hogy te magányosnak, elhagyatottnak érzed magad. Szerintem támogatnod és segítened kéne anyukádat mert biztos vagyok benne, hogy szeret. Próbálj meg minél több időt eltölteni az "új" családod társaságában és ne gondold azt, hogy lényegtelen vagy nekik. Pont most kezdesz kamaszodni is így (gondolom) anyukádnak nehezebb veled bírnia. Hidd el neki is új ez az egész és az is idegesítheti őt, hogy nem bírod elfogadni a helyzetet. Gondold végig mennyi mindent tett érted és adott neked. A kistestvéredet pedig ne utáld mert ő még meg sem született , szóval ne okold olyanért amit nem ő csinált. Elhiszem, hogy neked is rossz így, hogy ennyi csapás ért téged, de próbáld meg elfogadni mert a szüleidre mindig számíthatsz.
2012. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi a f@sz? fogadjunk minden nap suli helyett egy bányában kell dolgoznod, hogy este ehess egy szelet kenyeret... nem illik ilyet mondani egy olyan kislánynak, mint amilyen vagy, de te egy hülye pitsa vagy!!! bántanál egy olyan kis embert, aki semmiről nem tehet? normáls vagy? abba még nem gondoltál bele, hogy ha anyukád meg a párja nem szeretnének akkor elküldtek volna apádhoz vagy a híd alá??? örülj, hogy lesz kis tesód, mert mikor a családod már nem lesz, ő még akkor is ott lesz, hogy segítsen téged/és te őt! ezen gondolkozz el!
2012. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
MIÉRT KÉNE ELVETETNIE A PICIT? Inkább örülj, hogy lesz egy testvéred. Én úgy veszem észre, hogy TE NEM SZERETSZ SENKIT! Ne haragudj de te egy ostoba kis pisis vagy!
2012. szept. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt meg nagyon remélem, hogy a kisbabát nem fogod bántani, mert anyád helyében én akkor szó nélkül bevágnálak egy javitóintézetbe.
2012. szept. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
második válaszoló... hát köszönöm de te ezt nem értheted..... a többi válaszolonak meg üzenem hogy menjetek a rákb@! Egyáltalán nem reagláom túl a helyzetemet, mondojátok tik akik szeretetben nőtettek fel.... utolsó válaszoló, neked azt üzenem hogy ha nem azzal a szándékkal írsz hogy segíts csak kötekedni akarsz akk minek írsz? Amúgy meg pisis az anyád velem nem beszélsz így! B@zdmeg akinek nem tetszik, ne néze, ne válaszoljon és mostantól CSAK nnormális válaszokat kérek!
2012. szept. 20. 15:42
 7/8 anonim ***** válasza:
magadat minősíted csak,semmi indítékod nincs,hogy így beszélj a válaszolókkal,mi csak lereagáltuk a te elmebajod,írtál arról,hogy mi folyik a családodban? nem,akkor szád alapállásba helyezed,senki nem fog neked segíteni abban,hogy tönkretegyél életeket,úgy beszél veled bárki,ahogy te beszélsz másokról,igen pisis vagy,csak magaddal vagy elfoglalva,sajnáltatod magad míg a családot dolgozik azért,hogy te életben lehess,te meg így hálálod meg,és a kérdésedre nem fogsz kapni normális választ mert az olyat mint te lenézik,biztos elvagy kényeztetve és,hogy jön a kicsi nem kapsz akkora figyelmet,egyszerűen undorító az ilyen ember
2012. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alaque ***** válasza:
Irdatlan hülye vagy.
2012. okt. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!