Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem kapok soha választ...

Miért nem kapok soha választ a kérdéseimre?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 06:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván olyat kérdezel, amire vagy nem tudják a választ, vagy hülyeségnek tartják a kérdést.
2012. okt. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát linkeld be mire nem kaptál választ.
2012. okt. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vagy túl bonyolultat kérdezel amire sok idő válaszolni



pl a politika részben belinkel valaki egy fél órás videót aztán megkérdi mi a véleményünk róla

2012. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pl.: teljesen új gép és tessék, ilyen a formám http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3..
2012. okt. 2. 09:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értek az elektronikus dolgokhoz...

Lehet hogy ezért nem kapsz rá választ, mert kevesen jártasak ebben a témában.


De szerintem nem árt elvinni egy szerelőhöz a gépet, ha nem működik megfelelően.

2012. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm azóta már megtörtént, csak rohadt idegesítő hogy 2 hét után, 5 nappal az átadás előtt ilyen hiba előjön. Persze a szervínek legalább 2 hét megcsinálni
2012. okt. 2. 09:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát igen. Bosszantó!

Én vettem egy Samsung Galaxy Ace-t és 3 nap után (azért hogy véletlenül se tudjam vissza vinni és kicseréltetni) majdnem minden nap összeomlott az SD - memória kártya. Csak úgy magától. :S Az összes képem, letöltésem elveszett, telefonszámokat írhattam be újra... stb

Szóval nagyon ideges voltam. A negyedik összeomlásnál elvittem szervizbe, kicserélték benne a kártyát, frissítették a memóriát... Azóta nem omlott össze, rendben van. A kérdés, hogy meddig?! Mert ha egyszer szar volt, lehet hogy majd megint elromlik. :S

Sajnos az ember néha kifogja az 1000 jó gép közül az egyetlent, ami hibás. :S

2012. okt. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
gen, de ha már hozzányúl akár a szervíz is, az már nem az a gép lesz, mert szédszedték. Ráadásul szülinapi ajándék, amit a héten kéne átadni.
2012. okt. 2. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!