Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akarnak verni az iskolába...

Meg akarnak verni az iskolába (közép) minimum 4-5 vannak. és én tudom hogy mikre vagyok képes de nem állok le velük. Minden nap megyek suliba meglátnak néznek követnek. De amikor egyedül vannak akkor meg majdcsak szalad. Mit tegyek szerintetek? 17/f

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 17:44
 1/4 nikongirl válasza:
100%
Szerintem ha már nagyon elfajul a helyzet akkor állíts magad mellé te is pár barátot ,hogy lássák , hogy neked is vannak barátaid :D De a legmegfelelőbb helyzet szerintem az lenne,ha valahogy derítsd ki mi a f.sz bajuk van..
2012. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerezz néhány izmos nagydarab havert és mehet a BANDAHÁBORÚÚÚÚÚÚÚÚ!!!!!!
2012. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ovisok! Valaki értelmes választ vár nem pedig csillámfszpóni gyáva módot...

Na kérdező, ha anyira tudod, higy "mire vagy képes" legyél tökös!

Csináld az én módszeremet: Mosdó stb férreeső helyre csald be őket és fenyítsed be a birka csoportos népet. Üss a feje mellé közvetlen úgy, hogy higgadtan dumálsz s a másik mp ben ott az öklöd a feje mellett horpadt ajtóval. Mondd el az utolsó mondatodat s távozz. 90%ba bevált nálam. A maradék 10% az nálam olyan volt, hogy a "bandavezérke" büszkeségén csorba lett s egyenlíteni akart, egy másik bandt hívott xD azt hitte félek a pasijától, aztán a pasija lett bejáratva ;P

Sose veszik észre az emberek, hogy pont azzal nem kellene köteledni aki semleges személy.

Tök szr volt hogy én csak élni akartam a hétköznap nyugodt napjait s ezek elb**ták nekem... Sőt végén ki akartak csapni mer bevédtem magam... (a kötekedő az iskola egyik alkalmazott fia volt)

Ne hagyd magad, csak férre eső helyen :D

Fenyítés s ha nem elég akk suli után lépj oda neki.

Mondjuk fura ezt srácnak mondani-főleg hogy csaj vok (22)

Hajrá! A csoportos nabok a leggyengébbek, ez köztudott.

2015. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan csoportos kekeckedők akik unalomból/poénból csinálják, azt hiszik nagy arcok. Na a beton az nagy arc :'D mutasd meg nekik.
2015. dec. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!