Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon félek a...

TifannyASD kérdése:

Mit tegyek? Nagyon félek a pókoktól! :S

Figyelt kérdés
Kis korom óta rettegek a pókoktól.. szinte ha már meglátok egyet előjönnek a rohamaim! Soha nem mertem egyet se meg fogni... még ha egyedül voltam, akkor is inkább vártam hogy valaki megjöjjön, addig meg csak néztem! Még egy kisebb póktól is frászt kapok! Próbáltuk leküzdeni a félelmemet nem is egyszer, de nem ment! Múltkor családi kiránduláson rajtam mászott egy pók, sírva kértem/könyörögtem hogy szedjék le rólam.. este nem tudtam aludni semmit mert annyira féltem h megint rám mászik valahonnan egy pók! Rettegek tőlük! És sokszor gyógyszerrel segítenek hogy elaludjak, mert egyszerűen ez van a fejembe állandóan! :S Mit tegyek? 18/L
2012. okt. 5. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerd meg őket!

Tanulmányozd az életüket (könyvben), mit miért csinálnak, mit esznek, hogyan viselkednek. Számold ki, mennyivel nagyobb vagy náluk.

Írj róluk meséket, szépeket, amikor megmentenek egy királylányt, pl.

Rájössz, hogy csak ártatlan kis manók, akik nem engedik, hogy megcsípjen a szúnyog, mert azt megeszik.

2012. okt. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy képre se merek ránézni ha pók van rajta!!! :SSS meg én írni róla??? képtelenség lenne :SSS
2012. okt. 5. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Arachnafóbiád van :-/ Segíteni nem tudok, de itt egy cikk róla: [link]
2012. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs valami kép nélküli??? :D egyébként sokan mondták már hogy arachnofóbiám van.... kezelni ezt se lehet!!
2012. okt. 5. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!