Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon félek a...

Mit tegyek, ha nagyon félek a pókoktól?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már rengeteg módszerrel, de egyszerűen nem sikerül, szegény szüleimet az őrületbe kergetem a folyamatos sikításaimmal amint meglátok egy rondaságot. Megpróbáltam szeretni őket, vagy esetleg megfogni és nem megy!:( Persze az eredményt nem 5 perc után vártam, hanem hetek múltán, de semmi!:(:(:(:( Tudna valaki segíteni, aki már túlesett ezen?
2010. júl. 7. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

én már beletörődtem.

barátaim mind tudják,hogy rettegek tőlük,de mégis van,hogy néha ezzel szórakoznak.már ha csak elkiáltják magukat és mutatnak valahova,megijedek.

írtsd ki őket a környezeteből

2010. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
59%
Én is így voltam, de miután egy kiállításon a kezemben tartottam egy madárpókot már nem félek tőlük.(annyira)
2010. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Én is nagyon félek tőlük, de szerintem nincs mit tenni =S Annyi azért még megy, hogy lecsapjam őket ^^
2010. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 haggyámán ***** válasza:
Én is félek tőlük, de nagyon. Egyszerűen megfogni se merem őket. Én beletörődtem és szintén tudják a környezetembe élők. Elég sokszor ugratnak ezzel.
2010. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Engem szerencsére ezzel még nem ugrattak.:D
2010. júl. 7. 13:01
 6/16 Zzita ***** válasza:
74%
Régebben én is nagyon féltem tőlük.. de szerintem ez is fejben dől is. Szóval végiggondoltam, hogy tulajdonképpen olyan kicsik és mi olyan egyszerűen megölhetjük őket, hát akkor hogyan félhetnénk tőlük? És mindig ezt mondogattam, meg az is használ,hogyha egyszer erőt veszel magadon és megfogod.. szerintem utána már tényleg nem lesz probléma. Amúgy meg nem gáz, ha félsz tőlük, csak ha zavar téged. Hiszen.. mindenki fél valamitől .:P
2010. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Ha egyedül nem megy, akkor forduljatok pszichológushoz, vagy pszichiáterhez, és akkor sikerül. Menni fog!
2010. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell pszihológushoz fordulni azért mert félsz valamitől.Ez azért már túlzás.
2010. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
80%

Hy

Énis féltem a pókoktól már csak tartózkodok de nem rohanok mint rég:D

Ez az egyik volt csajomnak köszönhető.. Bent voltunk nála és 1 terráriumot vettem észre megnéztem utána a sarokba ugrottam mert 1 tenyérnyi madárpók volt ott az ész kivette és elkezte hozni majd bepislantottam utána visszarakta azóta elég jól bírom a pókokat magamhoz képest :D

Szóval a lényeg valki fontos miatt próbáld meg legyőzni a félelmed :D !

2010. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
kerüld öket.
2010. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!