Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek higyjek? HELP!

Kinek higyjek? HELP!

Figyelt kérdés
Szóval nem olyan régen megismertem egy fiút, és nagyon jól elbeszélgettünk, és egy találkozót is megbeszéltünk. Találkoztunk is, de persze csak haverok vagyunk, mert van barátom. Aztán ők is megismerték egymást. Hétvégén volt egy buli, és mindketten ott voltak. Másnap mondta a fiú, hogy látta a barátomat, hogy 3-4 csajjal smárolt, és az egyiket felakarta szedni. Erről megkérdeztem a barátomat is, ő meg az mondta, hogy egyáltalán nem igaz. Nagyon sok ember szerint az "új" haverom szerelmes belém, mert sok rajzot csinál nekem, amikre ráírja, hogy mennyire szeret, meg ajándékokat kapok tőle, sőt, kaptam egy olyan papírt, amire a saját vérével írt egy esküt. Visszatérve erre a bulira, a barátomat megfenyegette ez a fiú, hogy ha kell, erőszakkal vesz el engem tőle. Nem tudom, hogy melyikőjüknek higyjek, kérlek segítsetek://

2012. okt. 21. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kinek higgyek? Nekem higgyél.
2012. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van barátod, akkor minek bolondítod a haverod? Én a barátodnak hinnék a helyedben és a havert leállítanám, mielőtt nagyobb baj lesz.
2012. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy én nem "bolondítom", direkt próbálok olyan lenni, hogy ne higyjen semmit. Viszont ő azért szeret engem ennyire, mert az ő szavaival "megmentettem a kínzó sötétség fagyos karmaitól". Pedig csak beszélgettünk, ennyi történt:/
2012. okt. 21. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt a haverod kitalálta a kamu történetet, hogy összebalhézzatok a barátoddal, és aztán az ő karjaiba fuss. Nem mellesleg hülye is, hogy felvágja magát csak azért, hogy a saját vérével írjon neked üzenetet (te meg remélem, dobtad a kukába, mert az fertőző is lehet!).


És a havernak ne semmit mondjál, hanem azt, hogy nem akarsz tőle többet, mint barátság!

2012. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A barátodnak higgy, mert tuti, hogy a haverod csak kitalálta a smárolós sztorit, mert féltékeny, hogy mással vagy boldog. Össze akar ugrasztani a pasiddal, hogy aztán testestől lelkestől az övé legyél...
2012. okt. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!